Advert
Advert
Advert

YENİ SALONDA, İLK HAZIRLIK MAÇLARI…

YENİ SALONDA, İLK HAZIRLIK MAÇLARI…
Bu içerik 850 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi tarafından yapılan ve işletmesini Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin üstlendiği Milas Atatürk Spor Kompleksi 2017-2018 spor sezonun ilk voleybol lig maçlarına hazırlanma karşılaşması için Milas Belediyespor ve Muğla Büyükşehir Belediyespor takımları ilk kez sahaya çıktılar.

Antrenörlüğünü Ünsal Çelik’in yaptığı Milas Belediyespor yaş grubu, yıldız ve genç bayan voleybol takımı ile antrenörlüğünü Sertan İnce’nin yaptığı Muğla Büyükşehir Belediyespor voleybol takımları arasında ki hazırlık karşılaşmalarını sporcuların aileleri de izleyerek, sporcularına destek oldular.

18 Ağustos Cuma günü oynanan voleybol ligine hazırlık karşılaşmalarında her iki takımın antrenörleri sporcularının saha içi performanslarını değerlendirdiler.

Yıllardır voleybol liginde birbirlerine rakip olan iki takımın sporcuları yaptıkları hazırlık maçlarıyla saha içinde rakip, saha dışında dost olduklarını bir kez daha gösterdiler.

2017-2018 spor sezonunda salon sporları lig maçlarına ev sahipliği yapacak olan Milas Atatürk Spor Kompleksi spor yapmak isteyen ev hanımlarına yönelik sabah sporları ve engelli sporcularımıza da spor için ev sahipliği yapıyor.

Resmi açılışının Eylül ayı içinde yapılacağı belirtilen Milas Atatürk Spor Kompleksi’nde, Ekim ayı içinde başlayacak olan voleybol ikinci ligi maçları da oynanacak.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500