Advert
Advert
Advert

BU KEZ ASLANKAYA MAHALLESİ...

BU KEZ ASLANKAYA MAHALLESİ...
Bu içerik 1799 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Kaymakamı Eren Arslan, ilçe merkezi başta olmak üzere ve ilçeye bağlı tüm kırsal mahallelerdeki ziyaretlerine devam ediyor… Kaymakam Arslan bu kapsamdaki durağı bu kez Aslankaya Mahallesi oldu…

Aslanyaka Mahallesi ziyaretinde mahalle girişinde Muhtar Aydın Can ve vatandaşlar tarafından karşılanan Kaymakam Eren Arslan’a Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava, Milas İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hayrettin Fidan, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nden Ali Parlu, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Kuran ve Adm Elektrik Müdürü Atilla Uzunoğluları da eşlik etti.

Mahalle halkının dilek ve sıkıntılarını yerinde dinleyip çözüme ulaşması yönünde kurum müdürleriyle beraber ziyarette bulunan Kaymakam Arslan; Aslanyaka halkından yaşadıkları sorun ve sıkıntılarını dile getirmelerini istedi. Mahalle halkı ise mahallede GSM ve normal telefon hatlarının çalışmasından dolayı iletişimde sıkıntı çektiklerini dile getirdi.

Mahalle Muhtarı Aydın Can ise Aslankaya mahallesinden Ulaş Mahallesi’ne bağlantı yolunun hayata geçirilmesini istedi. Kaymakam Arslan ayrıca Çamköy Sulama Kooperatif Yönetim Kurulu üyeleriyle beraber DSİ yetkilileri, ADM elektrik yetkilileri, İlçe Gıda Tarım Ve Hayvancılık yetkilileriyle beraber en yakın zamanda toplantı yapılarak mahallede ve bölgedeki sorunun en kısa zamanda çözüme ulaşması için adımın atılacağını belirterek gerekli kurumlara sıkıntılarının iletileceğini ve birebir takipçisi olacağını belirtti.

Mahalle ziyareti sonrasında mahalle de yaşayan bir aileyi ziyaret eden Kaymakam Arslan ihtiyaçlarını yerinde dinledi ve ihtiyaçların giderilmesi hususunda çalışma başlatılması için Milas Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Kuran’a talimat verdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500