Advert
Advert
Advert

BODRUM MAÇINA HAZIRLANIYORLAR…

BODRUM MAÇINA HAZIRLANIYORLAR…
Bu içerik 1037 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Geçtiğimiz aylar içinde Milas’ta kurulan ve Türkiye Masterler Futbol Ligi’nde mücadele edecek olan ilçemiz futbol takımı Milaslı Masterler, 20 Ağustos Pazar günü oynayacakları Bodrum Masterler maçı için antrenman hazırlıklarını, Milas Ticaret Lisesi halı sahasında sürdürüyor.

Antrenörlüğünü Birol Erten ve Erkan İşli’nin yaptığı Milaslı Masterler futbol takımında, Milasspor’da ve farklı futbol kulüplerinde futbol oynamış ve futbolu bırakmış sporcular yer alıyor.

Ekim ayı içinde başlayacak olan Türkiye Masterler Futbol Ligi’nde ilçemiz adına yarışacak olan Milas Masterler futbol takımı antrenörlerinden Erkan İşli gazetemize yaptığı açıklamada Masterler takımı olarak önceliklerinin geçmişte futbol oynamış ve futbolu bırakmış eski sporculara yeniden spor yapma imkânı sağlamak ve onların heyecanlarını yeniden kazanmalarını sağlamak olduğunu söyledi.

İşli, Masterler liginde Milas’ı temsil edeceklerini belirterek; “bu sene yeni bir oluşum içindeyiz” dedi. “Ligde başarılı bir futbol oynamak, takım sporcuları olarak birbirimizi tanımak ve birlikte futbol oynamak, spor yapmak ilk hedefimizdir” diyen İşli, Lig maçlarına kadar takımın saha içi performanslarının daha iyi olacağını vurguladı.

Milas Masterler futbol takımında, Milasspor’da yıllarca profesyonel olarak birlikte futbol oynamış olan Nedim Bardakçı, Kemal Aydeniz, Hasan Ali Arıkan, Ahmet Akbaş, Fuat Turhan, Kaleci Mustafa Orcan, Ali Akın Çilek gibi eskimeyen sporcuların yanı sıra yakın dönemlerde futbolu profesyonel olarak bırakmış olan genç sporcular da yer alıyorlar.

Bodrum, Didim, Aydın Masterler futbol takımları ile hazırlık karşılaşmaları yapan Milas Masterler futbol takımı, 20 Ağustos 2017 Pazar günü Ören Mahallesi stadyumunda, Bodrum Masterler futbol takımı ile lig öncesi yeni bir hazırlık karşılaşması yapacak.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500