Advert
Advert
Advert

PARTİMİZ, DERTLERE ÇARE OLMAYA DEVAM EDECEKTİR…

PARTİMİZ, DERTLERE ÇARE OLMAYA DEVAM EDECEKTİR…
Bu içerik 2640 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Partilerinin 16’ncı kuruluş yıldönümü dolayısıyla AKP Muğla İl Başkanı Kadem Mete tarafından bir açıklama yapıldı…

AKP Muğla İl Başkanı Kadem Mete yaptığı açıklamada; “Siyasetin merkezine insanı alarak, insanı yaşat ki devlet yaşasın düsturunu ilke edinen AK Partimizin 16. Kuruluş yıldönümüne ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hayatını milletinin hizmetine vakfeden kadroların adresi olan AK Parti, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın göstermiş olduğu o azim ve inançla, milletimizin teveccühü ile bugün ilk günkü gibi kimsesizlerin kimsesi olmaya devam ediyor.

Önümüze çıkartılan onca engele, bir gecede icat edilen krizlere, temeli olmayan kapatma davalarına, uluslararası bazı odakların türlü kumpaslarına ve ihanet çetesinin 15 Temmuz’daki hainliğine rağmen milletimizin desteği ile her zaman ayakta durmayı başarmış olan partimiz, elbette dertlere çare olmaya devam edecektir. Dünyanın neresinde bir zulüm varsa, neresinde bir haksızlık varsa AK Parti orada olacaktır.

Bugün, ilk günkü aşkla yolda olmanın, ilk günkü heyecanı yüreklerimizde yaşamanın haklı gururunu bizlere yaşatan Rabbime şükürler ediyorum. Bu kutlu davamızı bu günlere taşıyan her bir kardeşimize şükranlarımı sunuyorum. Başta Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, kuruluşundan bugüne emek veren isimsiz kahramanlarımızı saygıyla anıyor, ebediyete intikal edenlere Rabbimden rahmet niyaz ediyorum. Partimizin 16. Kuruluş Yıldönümünü kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500