Advert
Advert
Advert

BAŞKANLAR, YENİ SEZON İÇİN TOPLANDILAR…

BAŞKANLAR, YENİ SEZON İÇİN TOPLANDILAR…
Bu içerik 726 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından düzenlenen 22.Başkanlar Kurulu, 11 Ağustos 2017 Cuma günü federasyonun toplantı salonunda yapıldı.

Toplantıya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili ve Spor Şube Müdürü Nihat Ekinciler, Büyükşehir Belediyesi Turizm ve Spor Dairesi Başkanı Ali İnan, TÜFAD Genel Merkez Genel Sekreteri ve Muğla Şubesi Başkanı Alaaddin Naganlu, İl Hakem Kurulu Başkanı Ceyhun Güngör, Saha Komiserleri Derneği Muğla Şb. Başkanı Ümit Sefa Girgin, Federasyonun Yönetim, Denetim, Disiplin, Onur Kurulu üyeleri ile İlçe Temsilcileri ve çok sayıda spor kulübü başkan ve yöneticileri ile basın ve yayın kuruluşu katıldı. Federasyon Başkanı Mehmet TOP’un açılış konuşmasından sonra konuklar konuşmalarını yaptı. Federasyonun bir yıl içersinde yaptığı çalışmaların anlatmasından sonra yeni sezonda talimatlarda meydana gelen değişiklik ve yenilikler anlatılarak lisans işlemleri hakkında kulüpler bilgilendirildi.

Süper Amatör Küme, 1.Amatör Küme ve Alt Yapı liglerinin tertip komitelerine, Kulüplerce seçilmesi gereken üyelerin seçimi yapıldı. Buna göre;

Süper Amatör Küme Tertip Kuruluna: Turgay Yıldızhan (Dalaman Bld.spor) Burak Karabağlı (Turgutreisspor) İskender Sertkaya (Köyceğiz Bld.spor)

1.Amatör Küme Tertip Kuruluna: Erhan Çiftçi (Milas Bld.Genç.spor) İsmet Şahin (Özpisispor) Sami Şener (Bafa Bld.Zeytinspor)

Alt Yapı Ligleri Tertip Kuruluna: Adem Korkmaz (Muğlaspor) Zeynep Mengioğlu (Bodrum 1925 spor) Nail Kızıl (Saburhane Genç.spor) seçildiler.

Liglerin Başlama Tarihleri de Belli Oldu

Muğla Amatörspor Kulüpleri Federasyonu tarafından Muğla’da geçtiğimiz hafta içinde düzenlenen başkanlar toplantısında ayrıca yeni sezonda başlayacak olan futbol liglerinin başlama tarihleri de belli oldu.

1. dönem başlayacak olan liglerin tarihleri belirlendi. Buna göre; Süper Amatör Ligin başlama 21-22 Ekim 2017’de, 1.Amatör Küme 14-15 Ekim 2017’de, U-16 ve U-12 Liginin 07-08 Ekim 2017’de, U-14 Liginin de 01-02 Ekim 2017’de başlatılması planlandı. Toplantı sonrasında toplantıya katılanlara Muğla ASKF tarafından akşam yemeği verildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500