Advert
Advert
Advert

ÖREN PLAJI RENKLENDİ…

ÖREN PLAJI RENKLENDİ…
Bu içerik 1514 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm ve Spor Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen ve Milas Belediyesi’nin de destek verdiği ‘Plajlarımızda Turizm ve Spor Etkinliği’ 12-13 Ağustos tarihlerinde Ören’de yapıldı.

12 Ağustos Cumartesi günü başlayan spor ve turizm etkinliği, 13 Ağustos Pazar günü sona erdi. 2 Gün süren turizm ve spor etkinliğinde sporcular ve Ören sahilinde tatil yapan izleyiciler plaj voleybolu ile heyecanlarını sahaya yansıtırlarken, ÖrDost Derneği deniz dibi temizliği ile etkinliğe destek verdiler.

Çocuklara yönelik yüz boyama etkinliğinin yanı sıra halat çekme ve sandalye kapmaca gibi oyunlar da etkinlik içinde yer alarak Ören plajı renklendi.

12 Ağustos 2017 Cumartesi günü saat 11’de başlayan turizm ve spor etkinliklerine katılan sporculara ve plaj voleybolunda sahaya çıkan tatilcilere katılım teşekkür belgelerini Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm ve Spor Daire Başkanı Ali İnan, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Belediyesi Meclis Üyeleri Murat Yazar ve Mehmet Yılmaz ile CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan verdiler.

Ören Mahalle Muhtarı Bekir Keser’inde destek verdiği turizm ve spor etkinliğinin açılış konuşmasını Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm ve Spor Daire Başkanı Ali İnan yaptı. Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Meclis Üyeleri Murat Yazar, Mehmet Yılmaz ve CHP Milas Parti Başkanı Suat Özcan ve Milas Belediyesi antrenörü Emekli Beden Eğitimi Öğretmeni Eşref Mete yaptıkları konuşmalarda etkinliğin önemi üzerinde durarak, etkinliğe destek verenlerle emeği geçenleri kutladılar.

Plajlarda turizm ve sporun önemine dikkat çekmek için Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ve Milas Belediyesi’nin de katkı sağladığı turizm ve spor etkinliğinin 2. günü olan 13 Ağustos Pazar günü etkinlik daha büyük katılımla sürdü. Eğlenceli oyunlar, plaj voleybolu, yüz boyama, halat çekme, sandalye kapmaca gibi oyunlar etkinliğin daha fazla izlenmesine neden oldu.

Milas ve Muğla’dan gelen voleybol sporcularının plaj voleybolundaki heyecanlı ve güzel müsabakaları etkinliği izleyenlerin beğenisini kazanırken tatil için Ören’e gelen ve sporu seven katılımcılarında etkinlikte yer alması etkinliğin daha renkli geçmesine neden oldu.

Yamaç paraşütü atlamaları turizm ve spor etkinliğinin diğer bir renkli görüntüsü olarak 2 gün boyunca sürdü.

13 Ağustos Pazar günü etkinliğin ikinci ve son gününde yapılan sportif yarışmalar sonrasında tüm sporcuların, etkinlik içinde yer alan tatilcilerin ve etkinliğin gerçekleşmesinde emeği olan Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm ve Spor Daire Başkanlığının antrenörleri ve personeli ile Milas Belediyesi Personelinin de yer aldığı kapanış fotoğrafı ile etkinlik sona erdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500