Advert
Advert
Advert

ARSLAN, SORUNLARI YERİNDE DİNLİYOR…

ARSLAN, SORUNLARI YERİNDE DİNLİYOR…
Bu içerik 1270 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Kaymakamı Eren Arslan; Milas’a bağlı mahallelere yönelik ziyaretlerine devam ediyor… ‘Vatandaşla Buluşma’ adına gerçekleşen ve ilçemizdeki kurum amirlerinin de katıldığı programlarda var olan sorunlar yerinde çözülmeye çalışılıyor…

Milas merkez başta olmak üzere, ilçeye bağlı tüm mahalleleri ziyaret ederek, bölgenin ve mahallenin sorunlarını yerinde not alıp gittiği her yerde vatandaşlarla buluşarak halkla iççice çalışmalarını sürdürmeye devam eden Milas Kaymakamı Eren Arslan’ın bu kapsamdaki son ziyareti Kırcağız Mahallesi oldu.

Mahalle halkının dilek ve sıkıntılarını yerinde dinleyip çözüme ulaşması yönünde kurum müdürleriyle beraber mahalleyi ziyaret eden Kaymakam Arslan’ın ziyaret programına; Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava, Milas İlçe Jandarma Komutan Vekili S. Bahadır İyilikçi, Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, Milas İlçe Sağlık Müdürü M. Ergün Kırova, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü personelleri Ali Parlu, Yücel Bencik, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Kuran, ADM sorumlusu Serkan Öztürk eşlik etti.

Kaymakam Arslan’a, Kırcağız Mahalle sakinleri yaşadığı sorun ve sıkıntıları aktarırken öne çıkan sorunların başında kanalizasyon, alt yapı yersizliği ve mahalle aralarındaki yolların darlığından duyulan rahatsızlıklar dile getirildi. Kaymakam Arslan ise bu hususta notunu alarak gerekli kurumlara sıkıntılarının iletileceğini ve birebir takipçisi olacağını söyledi. Ayrıca mahalle ziyaretine katılan Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı ise köy halkından Akgedik ve Geyik Barajı’ndan gelen sulama suyunun yağış yetersizliğinden dolayı idareli kullanılmasını istedi.

Mahalle ziyareti sonrasında mahalle de yaşayan yaşlı ve hasta vatandaşları ziyaret eden Kaymakam Arslan ihtiyaçlarını dinleyerek,  sıkıntılarının giderilmesi hususunda Milas Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Kuran’a talimat verdi. Ayrıca Şırnak İdil’de teröristlerle girdiği çatışmada şehit düşen Tunay Olukbaş’ın ailesini de ziyaret ederek, şehidin ailesine başsağlığı diledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500