Advert
Advert
Advert

AĞUSTOS AYI MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI…

AĞUSTOS AYI MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI…
Bu içerik 1227 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Kaymakamı Eren Arslan’ın başkanlığında her ay düzenli olarak gerçekleştirilen muhtarlar toplantısı, Milas Halk Eğitim Merkezi çok amaçlı toplantı salonunda kurum amirleri ve muhtarların katılımıyla gerçekleştirildi...

Milas Halk Eğitim Merkezi çok amaçlı salonunda düzenlenen Ağustos Ayı Muhtarlar Toplantısına Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Belediye Başkan Vekili Zeynep Mat, Milas Belediye Başkan Yardımcısı Faik Karagöz, Milas Belediye Özel Kalem Müdürü Salim Tanış, Fen İşleri Müdürü Okan Koban, Milas İlçe Jandarma Komutan Vekili Jandarma Üsteğmen S. Bahadır İyilikçi, Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava, MUSKİ Müdürü Güray Emiroğlu, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nden Ali Parlu, Oktay Çelik, Taci Yavuz, Milas Mal Müdürü Güliz Akat, Milli Emlak Müdürü Mustafa Karanfil, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, İlçe Sağlık Müdürü Dr. M. Ergün Kırova, İlçe Tapu Müdürü Yaşar Yılmaz, Toplum Sağlığı Merkezi Baştabibi Dr. Ebru Özuslu, 75.Yıl Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Tarık Çubukcuoğlu, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Kuran, Türk Telekom Müdürü Birol Avcı, ADM Sorumlusu Serkan Öztürk, Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, Milas Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Çoban ve mahalle muhtarları katıldı.

Toplantıda bir önceki ayda ele alınan konulara değinilerek gelinen nokta ve sonuçlanan işler hakkında istişare edildi. Daha sonra ise Kaymakam Arslan toplantıda hazır bulunan mahalle muhtarlarına söz vererek sorumlu bulundukları mahalleleri ile ilgili sıkıntılarını kurum müdürlerine aktarmalarını istedi. Mahalle muhtarlarının dile getirdikleri dilek ve öneriler kurum müdürleri tarafından not alındı.

 Kaymakam Arslan ise yaptığı konuşmada; “Sevgili arkadaşlar mahalleniz ile ilgili dile getirmiş olduğunuz dilek ve temennilerinizin birebir takipçisi olacağım. Yalnız bazı işler anında sonuca ulaşırken, bazı işlerin sonuca ulaşması zaman alacaktır. Ama hiç şüpheniz olmasın mahallelerinizle ilgili sorunların sonuca ulaşması için sonuna kadar takipçisi olacağım” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500