Advert
Advert
Advert

ÖZEL ÖĞRENCİLERLE BULUŞTULAR…

ÖZEL ÖĞRENCİLERLE BULUŞTULAR…
Bu içerik 973 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milaslı Fenerbahçeliler, geçtiğimiz gün içinde Milas M. Önal Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne gelerek okulun özel öğrencileri ile buluştular.

Oldukça kalabalık bir grupla özel öğrencileri ziyaret eden Milaslı Fenerbahçeliler, özel öğrencilerle birlikte önce mutfakta buluştular. Fenerbahçeliler yemek dağıtımına yardımcı oldular sonrasında da özel bireylerle müzik eşliğinde hep birlikte eğlenerek güzel zaman geçirdiler. Milaslı Fenerbahçelilerin temsilcisi olan Hasan Tuzla yaptığı açıklamada, Milas Fenerbahçelilerin sportif etkinliklerinin devam edeceğini söyledi. Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor Kulübü’nün şampiyonluk yemeği ile başlayan etkinliklerde yer alma çalışmalarının Milas’ın özel öğrencileri ile birlikte olma ile devam ettiğini vurgulayan Hasan Tuzla, Milaslı Fenerbahçelilerin sadece maçları birlikte izleyen bir grup olmadığını belirterek, hem sportif hem de farklı etkinlikler içinde yer alarak, Milaslı Fenerbahçelilerin gücünü Milas’ta fark ettireceklerini söyledi.

Dernekleşme yolunda çalışmaları olduğunu da söyleyen Hasan Tuzla 250’ye yakın Fenerbahçelilerin gelecek günlerde çok daha fazlalaşacağını belirterek; “özel öğrenciler ile bugün bir arada olmaktan Fenerbahçeliler olarak son derece mutluyuz” dedi. Milas’ın özel öğrencilerinin yüzlerindeki gülümsemenin, kalplerindeki sıcaklığın önemini son derece iyi bildiklerini belirten Hasan Tuzla; “zaman zaman bu güzel ve özel öğrencilerle birlikte Milas Fenerbahçelileri olarak yollarımız birleşecektir” dedi.

Kendilerine özel öğrencilerle birlikte olma ve onları tanıma fırsatı veren Milas M. Önal Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü ile personeline de Milaslı Fenerbahçeliler adına teşekkür ettiğini belirten Hasan Tuzla Milas’taki tüm Fenerbahçelilere seslenerek, etkinliklerimize katıl davetinde bulundu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500