Advert
Advert
Advert

VALİ CİVELEK’E ZİYARETLER SÜRÜYOR…

VALİ CİVELEK’E ZİYARETLER SÜRÜYOR…
Bu içerik 640 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Bir aydır Muğla’da görev yapan Muğla Valisi Esengül Civelek’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor…

Bu kapsamda Muğla Valisi Esengül Civelek’i, Milas Kaymakamı Eren Arslan beraberindeki heyetle, Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Süleyman Akbulut ise Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte makamında ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulundular.

Ziyarette Milas Kaymakamı Eren Arslan’ın yanı sıra Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Reşit Özer, Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, Milas Şoförler Odası Başkanı Nurol Paskal, Milas Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Celal Devrim, Gıda Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Odası Başkanı Mustafa Sezgin, Milas Gaziler Derneği Başkanı Mustafa Sarban, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hayrettin Akkaya, MSKÜ Milas Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Muzaffer Demir, S.S. 153 No’lu Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Koop. Başkanı Kamil Gül, S.S. 152 No’lu Pamuk Tarım Satış Koop. Başkanı Halit Şenli, Milas Süt Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin ve Yeni Milas Spor Kulübü Başkanı Hasan Özmen yer aldı.

Vali Civelek, ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kamu, sivil toplum kuruluşları ve özel sektör işbirliği ile Muğla’ya daha fazla katma değer katılacağının altını çizdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500