Advert
Advert
Advert

BAFA’NIN SORUNLARI DİNLENDİ…

BAFA’NIN SORUNLARI DİNLENDİ…
Bu içerik 925 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas merkez başta olmak üzere, ilçeye bağlı tüm mahalleleri ziyaret ederek, bölgenin ve mahallenin sorunlarını yerinde not alıp gittiği her yerde vatandaşlarla buluşarak halkla iççice çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor… Bu kapsamda Kaymakam Eren Arslan’ın bu haftaki vatandaş buluşması Bafa Mahallesi oldu…

Mahalle halkının dilek ve sıkıntılarını yerinde dinleyip çözüme ulaşması yönünde kurum müdürleriyle beraber Bafa mahallesine gerçekleşen ziyarete; Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava, Milas İlçe Jandarma Komutan Vekili S. Bahadır İyilikçi, Milas İlçe Sağlık Müdürü M. Ergün Kırova, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Şube Müdürü Şaban Karakoç, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Eşref Arslan, 75.Yıl Milas Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Tarık Çubukçuoğlu, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür Vekili Osman Ayvaz, Milas Halk Eğitim Merkezi Müdürü Tunahan Bayram, Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, ADM Müdürü Atilla Uzunoğulları ve Telekom Müdürü Birol Acar katıldı.

Öncelikle mahallede bulunmaktan mutlu olduğunu dile getiren Kaymakam Arslan ”Her hafta Cuma günü planlı olarak yapmış olduğumuz mahalle ziyareti, halk buluşmasında bugün mahallenizde bulunmaktayız. Mahallenizin sıkıntılarını ve bu sıkıntıların çözüme ulaşması ayrıca tek ağızdan aktarılması hususunda kurum müdürlerimizle beraber burada bulunmaktayız. Mahalleniz ile ilgili dile getirmek istediklerinizi dile getirebilirsiniz. Ben mahallenizle ilgili aldım olduğum notların ve sıkıntıların giderilmesi için takipte olacağım” dedi.

Kaymakam Arslan’ın ardından söz alan mahalle muhtarı Ahmet Özkaya ve mahalle sakinleri özellikle Aydem ve su şebekeleri hakkında çektikleri sıkıntıları Kaymakam Arslan’ a ilettiler. Kaymakam Arslan ise gerekli kurumlara talimat vererek durumun takipçisi olacağını belirtti.

Mahalle ziyareti sonrasında kısa bir süre önce evi yanan ve engelli oğluyla beraber yaşayan 85 yaşındaki Feride Çelebi’yi de ziyaret eden Arslan, evin yapımı için gerekli işlemlerin en kısa sürede başlatılacağını söyledi. Kaymakam Arslan daha sonra eşini trafik kazasında kaybeden ve iki engelli kızı ile beraber yaşayan Turcen Dönmez’i evinde ziyaret etti. Bafa Mahallesi ziyaretinin son durağı ise Bafa Jandarma Karakolu oldu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500