Advert
Advert
Advert

KIRSAL MAHALLELERİN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR…

KIRSAL MAHALLELERİN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR…
Bu içerik 758 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi kırsal mahallelerde başlattığı çalışmalarını sürdürüyor… Ovakışlacık Mahallesi’nde kilit parke taşı döşeme çalışmaları sona ererken Fesleğen - Demirciler mahalleleri arası sathi asfalt kaplama çalışmaları devam ediyor…

Fen İşleri Müdürlüğü tarafından sürdürülen çalışmalar sonucunda birçok kırsal mahallenin çehresi değişiyor. 2016 yılında kırsal mahallelerde başlattığı üst ve alt yapı çalışmalarına aralıksız devam eden Milas Belediyesi belirlediği program dahilinde çalışmalarını sürdürüyor.

Ovakışlacık Mahallesi’nde başlattığı kilit parke çalışmalarını tamamlayan Fen İşleri Müdürlüğü Bayındırlık birimi ekipleri şimdide Fesleğen ve Demirciler mahalleleri arasındaki 7 km.’lik yolda sathi asfalt kaplama çalışmalarına hız kazandırdı.

7 km uzunluğundaki yolun sathi asfalt kaplama işinin en kısa sürede tamamlanacağını belirten Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Yaz sezonu boyunca sathi kaplama ve sıcak asfalt ile beton parke yol ve kaldırım çalışmalarımız hızla devam ediyor. Bu mahallelerimizde olduğu gibi diğer mahallerimizde de alt yapısı bitmiş olan tüm yollarımızı bu şekilde asfaltlayacağız” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500