Advert
Advert
Advert

ÖZMEN, SOSYAL MEDYADAN İSTİFA ETTİĞİNİ AÇIKLADI…

ÖZMEN, SOSYAL MEDYADAN İSTİFA ETTİĞİNİ AÇIKLADI…
Bu içerik 1713 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milasspor Kulübü Başkanı Hasan Özmen, 2 yıldır yürüttüğü kulüp başkanlığı görevinden istifa etti...

Geçtiğimiz hafta içinde sosyal medya hesabından istifa ettiğini açıklayan Başkan Özmen, 2015 yılındaki genel kurula tek aday olarak çıkmış, 222 oy alarak kulüp başkanı seçilmişti. Hasan Özmen ayrıca, 2017 yılında yapılan olağanüstü genel kurulda da güven tazelemişti.

5 Haziran 2017 tarihinde yapılan Yeni Milasspor Olağanüstü Genel Kurulunda tek liste olarak yeniden kulüp yönetimine talip olan ve kulübün başkanı olan Hasan Özmen sosyal medya hesabından duyurduğu istifa açıklamasında, “ İki yıldan beri devam ettiğim Yeni Milasspor Kulübü Başkanlığı görevimden bugün istemeyerek de olsa ayrıldım. Bu onurlu görevi yaparken bana, kulübümüze destek olan herkese teşekkür ederim. Kulübün üzerinde ne kadar hakkım varsa helal olsun” sözlerini kullandı.

2017-2018 Muğla Süper Amatör Küme Liginde ikinci şampiyonluğunu yaşamak ve BAL Ligine yükselmek hedefinde olan Milasspor da yaşanan bu son gelişmeler Milasspor taraftarları arasında da sosyal medyada endişeye ve üzüntüye neden oldu.

Önümüzdeki günlerde kulüp başkanlığından istifa etme nedeniyle ilgili ayrıntılı bir açıklama yapması beklenen Başkan Hasan Özmen ve Milasspor ile ilgili önemli detayları duyurmaya devam edeceğiz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500