Advert
Advert
Advert

BAKIM ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI…

BAKIM ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI…
Bu içerik 935 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Futbol Kulüpleri ile Milaslıların yürüyüş ve koşu parkuru olarak kullandıkları ve Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından hizmete sokulan ve bir dönem Milas Belediyesi tarafından sporseverlerin hizmetinde olan Milas Şehir Stadyumunda yeni sezon öncesi zemin yenileme ve bakım çalışmaları tamamlandı…

2017-2018 Spor sezonunda da eski mevcut haliyle spor kulüplerinin özellikle futbolda hizmetinde olacak olan Milas Şehir Stadyumunda suni çim saha yapımı ise 2018-2019 sezonu sonuna bırakıldı.

Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Serkan Öçalmaz gazetemize verdiği bilgilendirmede Milas Şehir Stadyumunda 2017-2018 sezonu öncesinde sahanın zeminin bakım çalışmalarını yapıldığını belirtti. Koşu parkuru olan taran pistinde bakımının yapıldığını vurgulayan İl Spor Müdürü Serkan Öçalmaz Stadyumla ilgili asıl çalışmaların 2017-2018 sezonu sonunda olacağını belirterek Milas’a mutlaka suni bir çim sahanın kazandırılacağını vurguladı.

Milas’ta Gençliği için Gençlik Gelişim Merkezinin de devreye girdiğini vurgulayan Serkan Öçalmaz Milas Şehir Stadyumu alanında Tenis Kortlarının da en yakın zamanda hizmete sokulacağını söyledi.

Spor Salonu Yıkılıyor…

Milas salon sporlarına 30 yıla yakın bir süre hizmet eden Milas Kapalı Spor Salonu’nda önümüzdeki aylarda tamamen yıkılarak mevcut alana yeniden ve daha modern bir spor salonu yapılacağı müjdesini veren Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Serkan Öçalmaz yeni yapılacak olan spor salonun 1000 ne yakın sporseverin lig maçları ve spor etkinliklerini izleyebileceğini vurguladı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500