Advert
Advert
Advert

MUĞLASPOR’UN, AFYON KAMPI BAŞLADI…

MUĞLASPOR’UN, AFYON KAMPI BAŞLADI…
Bu içerik 1463 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Yeni sezon hazırlıklarına yaklaşık bir aydır kendi tesislerinde devam eden 3. Lig ekibi Muğlaspor’un 10 gün sürecek ikinci etap Afyon kampı başladı.

Afyon’da Oruçoğlu Tesisleri’nde konaklayan yeşil beyazlı ekip 10 günlük kamp süresince 5 hazırlık maçı yapacak.

Afyon’da kamp şartlarının mükemmel olduğunu ve çok sayıda kulübün kamp için Afyon’u tercih ettiğini ifade eden Muğlaspor Kulübü Menajeri Özcan Öz, “Takımımızın 10 gün sürecek Afyon kampı başladı. Kamp için burada tüm şartlar mevcut. 10 günlük kampımızda 2. Lig ekiplerinden Anadolu Selçukspor ve Karagümrükspor ile 3. Lig ekiplerinden Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor ve Bergamaspor ile hazırlık maçı yapacağız. Beşinci hazırlık maçı için ise görüşmelerimiz devam ediyor. Afyon kampının çok yararlı olacağına inancımız tam. Kampımızı 10 Ağustos’ta tamamlayacağız” dedi.

URHAN, AFYON KAMPINI DEĞERLENDİRDİ…

Muğlaspor’un 10 gün sürecek Afyon kampı devam ediyor. Kamp şartlarının çok güzel olduğunu ifade eden Muğlaspor Teknik Direktörü Egemen Urhan, kampta çok sayıda hazırlık maçı yapacaklarını belirterek Afyon kampının takıma çok yararlı olacağını söyledi.

İkinci etap kamp çalışmaları için 10 günlük Afyon kampına başlayan 3. Lig temsilcisi Muğlaspor’da Teknik Direktör Egemen Urhan çalışmaları değerlendirdi.

Takımın uzun süre kendi tesislerinde çalıştığını ikinci etap kamp için ise çok sayıda takım gibi Afyon’u tercih ettiklerini ifade eden Muğlaspor Teknik Direktörü Egemen Urhan, Afyon’da kamp şartları ve tesislerin mükemmel olduğunu kaydetti.

10 gün sürecek kamp süresince 2. Lig ve 3. Lig ekipleri ile çok sayıda hazırlık maçı yapmayı planladıklarını dile getiren Teknik Direktör Urhan, “Afyon’da sabah ve akşam olmak üzere günde çift antrenmanla çalışmalara devam ediyoruz. Futbolcularım kampta çok iyi çalışıyorlar. Kampta 2. Lig ekiplerinden Karagümrük ve Anadolu Selçukspor’un yanı sıra 3. Lig ekipleri Bergama Belediyespor ve Karaköprü Belediyespor ile hazırlık maçı yapacağız. Hazırlık maçlarında futbolcularımızın maç performanslarını göreceğiz. Kampta oynamak istediğimiz beşinci hazırlık maçı için ise görüşmelerimiz devam ediyor. Afyon kampının takımımıza çok yararlı olacağı görüşündeyim” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500