Advert
Advert
Advert

BÜYÜKŞEHİR ZABITASI ÇIĞIRTKANLARA GÖZ AÇTIRMIYOR…

BÜYÜKŞEHİR ZABITASI ÇIĞIRTKANLARA GÖZ AÇTIRMIYOR…
Bu içerik 2482 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri,  il genelindeki Şehirlerarası Otobüs terminallerinde yapılan denetimlerle çığırtkanlık ve ayakçılık yapan şahıslara göz açtırmıyor…

Otobüs terminalinde çığırtkanlık yapan şahıslara yönelik kameralı takip başlatıldı. Turizm sezonunun açılmasıyla birlikte vatandaşlardan gelen şikayetleri önlemek amacıyla denetimlerini artıran zabıta ekipleri, yolcuların seyahat özgürlüğünü kısıtlayıcı tavırlar sergileyen çığırtkanları tespit ederek gerekli yasal işlemleri uyguluyor.

Klima Denetimleri Devam Ediyor…

Muğla Büyükşehir Belediyesi ekipleri, toplu taşıma araçlarında klima denetimlerine tüm hızıyla devam ediyor. Vatandaşlardan gelen yoğun ihbarlar üzerine harekete geçen Muğla Büyükşehir Belediyesi ekipleri, toplu taşıma araçlarındaki denetimlerini arttırdı.

Vatandaşların daha konforlu bir şekilde ulaşım hizmetlerinden yararlanabilmesi ve daha serin bir ortamda seyahat etmelerini sağlamak için klima denetimi yapan ekipler, kurallara uymayan araç sahipleri hakkında da gerekli yasal işlemleri uyguluyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ADSIZ     2017-07-31 KLİMA KONTROLUNU ÖREN DOLMUŞLARINA YAPSINLAR ADAMLAR AÇMAMAK İÇİN DİRENİYOR