Advert
Advert
Advert

BEÇİN ŞAMPİYONLUĞUNU KUTLADI…

BEÇİN ŞAMPİYONLUĞUNU KUTLADI…
Bu içerik 1512 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor Kulübü 28 Temmuz Cuma günü akşamı, işletmeciliğini Şafak Kaya’nın yaptığı Mylasa 48 Resturant’ta, 2016-2017 sezonunda yakaladıkları U19 Ligi şampiyonluğu ile ikinci amatörden, birinci amatör kümeye yükselme başarısını birlikte kutladılar.

Milas spor camiasının katılarak destek verdikleri şampiyonluk gecesinin açılış konuşmasını Milas Belediyesi Gençlikspor Kulübü Başkanı Erhan Çiftçi yaptı.

Konuşmasında 2016-2017 sezonu spor etkinlikleri ile ilgili bilgiler veren Başkan Çiftçi, ligde iki önemli başarıya imza attıklarını söyledi. U19 ligi şampiyonluğu ve sonrasında gelen birinci amatör kümeye çıkma başarısı ile mutlu olduklarını vurgulayarak; “bu şampiyonlukların ve sevinçlerin yaşanmasında emeği geçen başta antrenörümüz Âlim Deligöz olmak üzere kadromuzdaki tüm sporcularımıza teşekkür ediyorum” dedi.

“Kuruluşumuzdan buyana kulübümüze destek olan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a, belediye personelimize, eski kulüp başkanımız ve Beçin Belediye Başkanı Mehmet Balcı’ya da kulübüm ve yönetim üyelerimi adına sonsuz minnetlerimi sunuyorum” diyen kulüp Başkanı Erhan Çiftçi, şampiyonluk gecesine katılarak destek olan tüm sporseverlere de teşekkür ederek sözlerini sonlandırdı.

Beçin Geneçlikspor gecesine katılan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ta, Beçin Gençlik spor’un geçen sene çok önemli iki başarıya imza attığını vurgulayarak, sporun barış, sevgi, kardeşlik ve dostluk olduğunu söyledi.

Başkan Tokat yaptığı konuşmada Beçin Gençlikspor’un başarsında pay sahibi olan herkesi kutladığını da vurgulayarak; “yeni sezonda da başarılı işlere imza atacaklarına inanıyorum” dedi.

Gece ile ilgili son konuşmayı Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor Kulübü’nün eski başkanlarından Mehmet Balcı yaptı. Mehmet Balcı, Beçinspor Kulübü’nün kuruluşu ile ilgili bilgileri geceye katılanlarla paylaştı ve o günlerden bugünlere gelen Beçinspor’un oldukça iyi ve olumlu yollar kat ettiğini söyleyerek, başarıda emeği geçenleri kutladı.

Önce Ödüller Verildi…

Beçin Gençlikspor Kulübü’nün şampiyonluk gecesinin açılışında yapılan konuşmalar sonrasında kulübün sportif çalışmalarına destek olan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a ve eski kulüp başkanı Mehmet Balcıya teşekkür hediyeleri verildi.

Milas Spor Camiasını Buluşturan Gece…

Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor Kulübü’nün şampiyonluk gecesine Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve Belediye Meclis üyeleri, CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Milas İlçe Başkanı Levent Akyer ve yönetim kademesi üyeleri, Milas Gençlikspor Kulübü yönetim üyesi Süleyman Karatoprak, Milasspor Kulübü Başkanı Hasan Özmen ve yönetim kurulu üyeleri, Milas Masterler futbol takımı sporcuları ve kurucu üyesi antrenör Erkan İşli, Muğlaspor Yönetim Kurulu Üyesi İlgin Göktepe, Milaslı Fenerbahçeliler, Sevdamsın Milasspor Taraftarlar Derneği Başkanı Nihat Abbak, Milasspor Amigosu Şeker lakaplı İbrahim Alır, eski futbolcular, Oda Başkanları, antrenörler ve sporseverler katılarak, Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor’a destek oldular.

Beçin Gençlikspor’un 2017-2018 spor sezonunda Birinci Amatör Küme Ligi’nde mücadele edecek sporcu kadrosunun da tanıtıldığı gecede, hediye çekilişleri de yapıldı ve geceye katılanlar canlı müzik eşliğinde gece boyunca eğlenerek geceyi sonlandırdılar.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500