Advert
Advert
Advert

BEÇİN ŞAMPİYONLUK YEMEĞİ…

BEÇİN ŞAMPİYONLUK YEMEĞİ…
Bu içerik 896 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2017-2018 spor sezonunda Muğla Birinci Amatör Küme Ligi’nde mücadele edecek olan ilçemiz futbol takımı Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor, Birinci Amatör Küme Ligi’ne çıkış sevincini 28 Temmuz Cuma günü akşamı Mylasa 48 Resturant’ta sporcuları ve taraftarları ile birlikte kutlayacak.

2016-2017 sezonunda Muğla İkinci Amatör Küme Ligi’nde son derece başarılı bir performans göstererek sezon sonunda hedefleri olan Birinci Amatör Küme Ligi’ne çıkan Beçin Gençlikspor Kulüp Başkanı Erhan Çiftçi ve yönetim ekibi yaptıkları açıklamada, yeni sezonda da Muğla Birinci Amatör Küme’de fırtına gibi esecek bir takım oluşturduklarını söylediler.

Yeni sezonda hedefledikleri şampiyonluk ve Süper Amatör Küme Ligi’ne ulaşmak adına kendilerini başarıya taşıyacak genç ve tecrübeli futbolcuları kadrolarına taşıdıklarını vurgulayan Beçin Gençlikspor Kulübü Yönetimi, antrenörleri Âlim Deligöz ve futbolcularına güvendiklerini belirttiler.

Alaaddin İlhan ve Ahmet Yesevi Keser isimli iki genç futbolcuyu kadrolarına alarak futbolcu transfer dosyasını kapattıklarını da söyleyen yönetim ekibi, yeni sezonda bomba gibi bir Beçin Gençlikspor’u herkese izleteceklerini vurguladılar.

Kutlama Yemeğinde Buluşuyorlar…

Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor Kulübü eski ve yeni futbolcuları ile taraftarlarıyla 28 Temmuz Cuma günü akşamı Mylasa 48’de bir araya gelecekler.

2016-2017 sezonunda yakalanan başarıyı ve yeni sezonda Muğla Birinci Amatör Küme Ligi’nde mücadele etmenin mutluluğunu futbolcu ve taraftarlarıyla kutlayacak olan Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor’a yeni sezonda, Muğla Birinci Amatör Küme Ligi’nde başarılar diliyoruz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500