Advert
Advert
Advert

KAYMAKAM ARSLAN’DAN SALI PAZARINA ZİYARET…

KAYMAKAM ARSLAN’DAN SALI PAZARINA ZİYARET…
Bu içerik 1390 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Kaymakamı Eren Arslan, Salı Pazarı’nda esnaf ve alışveriş yapan vatandaşlarla buluştu. Bir yandan üreticinin sorunlarını dinleyen Kaymakam Arslan, diğer yandan da pazarda alış veriş yapan vatandaşları dinledi.

Göreve geldiği günden bu yana Milas merkez başta olmak üzere, ilçeye bağlı tüm mahalleleri ziyaret ederek, yetkililerden bölgenin sorunlarını yerinde not alan, gittiği her yerde vatandaşlarla buluşarak Milas’ı ve Milaslıları tanımaya çalışan Kaymakam Eren Arslan bu kez de dün, Ege Bölgesi’nin otantik halk pazarları içerisinde ilk onda yer alan Milas Salı Pazarı’nı dolaştı.

Özellikle üretici ve aynı zamanda pazarda esnaflık yapan köylü kadınlarla görüşen Kaymakam Arslan, onların dertlerini dinlerken, alışveriş yapmayı da ihmal etmedi. Kaymakam Arslan’ı pazaryerinde gören esnaf ve vatandaşlar bir anda etrafına toplanarak, görüşme fırsatı buldular.

Pazar esnafı, pazaryerinde yaşadıkları sorunları aktarırken, aktarılan sorunları dinleyen ve not alan Milas Kaymakamı Eren Arslan, iletilen talep ve sorunların takipçisi olacağını belirtti.    

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500