Advert
Advert
Advert

AKKENT SPOR TESİSLERİ VE ATATÜRK PARKI HARABE…

AKKENT SPOR TESİSLERİ VE ATATÜRK PARKI HARABE…
Bu içerik 1867 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi tarafından Akkent Sitesi’nde yapılan spor tesisleri, kimliği belirsiz bazı kişiler tarafından sürekli olarak zarara uğratılıyor. Atatürk Parkı'nın görüntüsü ise içler acısı...

İşletmeciliğini İbrahim Evgeç’in yaptığı halı saha ve voleybol, basketbol sahalarını korumak adına yapılan tel örgüler, kimliği belirsiz meçhul kişiler tarafından kesilmeye devam ediliyor.

Milas Akkent Atatürk Parkı içinde yer alan spor tesislerinin yanı sıra Akkent sakinleri ile vatandaşların hizmeti için yapılan spor araçları ile kullanılmayan binalar da yine aynı kimliği belirsiz kişilerce zarar görmeye devem ediyor. Kesilen, koparılan ve yırtılan tel örgüler ile zarara uğratılan spor kompleksinden faydalanmak isteyen sporseverler de verilen zararlar nedeniyle mağdur olduklarını ve Akkent Spor Tesisleri’nde güvenli olarak spor yapamadıklarını dile getirerek, yerel yönetimlerden konu ile ilgili olarak çözüm beklediklerini belirtiler.

Atatürk Parkı'nda yer alan kullanılmayan cafenin etrafı da içler acısı. Atatürk Parkı'na gelen vatandaşlara hizmet vermesi için yapılan ancak kullanılmayan cafenin etrafına atılan çöpler, görenleri hayrete düşürüyor.  Atatürk Parkı'nın bu çirkin görüntüsünden kurtulması için önce vatandaşların daha duyarlı olması, çöp atan ya da zarar veren insanları gördüklerinde zabıta ekiplerine haber vermeleri gerektiğini hatırlatıyor ve Milas Belediyesi'nin de bu çöpleri biran önce temizleyerek, cafeye işlevsellik getirmesi gerektiğini vurguluyoruz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500