Advert
Advert
Advert

ÇİFTÇİLERE ÖDEME KOLAYLIĞI…

ÇİFTÇİLERE ÖDEME KOLAYLIĞI…
Bu içerik 1881 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Tarım sektöründe %40 pazar payı ile özel bankalar arasında lider olan DenizBank, üreticileri her alanda desteklemeye devam ediyor… Bankanın Aydem ile olan anlaşması kapsamında çiftçiler, isterlerse Aydem Müşteri İlişkileri Merkezleri’nden Üretici Kartları ile ödeme yapabiliyor, otomatik ödeme talimatı verebiliyor ve Aydem faturalarını yine ayrıcalıklar sunan bu kartları ile hasata erteleyebiliyorlar…

Tarım sektörünün gelişmesi yönünde sürdürdüğü yoğun faaliyetler ile özel bankalar arasında birinci sırada bulunan DenizBank ve Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş işbirliklerini geliştirdi. Üreticiler bu işbirliği ile birlikte Aydem Müşteri İlişkileri Merkezleri’nden (“MİM”) Üretici POS aracılığıyla yapacakları ödemelerde Temmuz ayı boyunca 5 ay vade ve 0 faiz avantajı elde ediyorlar.

Üretici Kart sahipleri, Aydem ve DenizBank arasındaki anlaşmanın sağladığı fırsatlar sayesinde; otomatik fatura ödemelerini hasat dönemine kadar erteleyebilecekler ve özel faiz oranlarından faydalanabilecekler. Bunun yanı sıra tarımsal kurum ödemelerinde yüksek tüketimli elektrik fatura ödemesi yapan Aydem müşterileri için Doğrudan Borçlandırma Sistemi ile ödeme imkânı da bulunuyor.

“ÜRETİCİMİZİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Konuya ilişkin bir açıklama yapan DenizBank Bölge Müdürü Hasan Özer Orhan, işbirlikleri ile çiftçilere destek olmaktan büyük mutluluk duyduklarının altını çizdi. Orhan şöyle devam etti:

“DenizBank olarak Türk tarımının modernizasyonuna destek vermek ve tarımsal üretimde verimliliği artırmak hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Üretici Kart ve tarım kredilerimizle tarım sektörüne verilecek hizmet kalitesinin yükseltilmesini, AB standartlarında tarımsal üretimle rekabet gücümüzün artırılmasını destekliyoruz. Tarıma yaptığımız büyük yatırımlar ve üreticimize tanıdığımız önemli avantajlarla, özel sektör bankaları arasında ilk sırada yer alıyoruz. Aydem ile zenginleştirdiğimiz işbirliğimiz üreticilere önemli avantajlar sunuyor. Yenilikçi çalışmalarımız önümüzdeki dönemde de artarak devam edecek.”

Aydem Elektrik Müşteri İlişkileri Müdürü Hüseyin Bahadır Gök ise konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede şunları söyledi: “2014 yılında başlattığımız ve mali anlamda zor durumdaki çiftçilerimize daha fazla destek ve yardımcı olmak amacıyla geliştirilen işbirliğinin Aydın, Denizli ve Muğla illeri başta olmak üzere 81 ildeki tüm Üretici Kart sahibi Aydem müşterileri için çok önemli bir ödeme kolaylığı olduğunu, müşteri beklentilerini ve memnuniyetini önemsediklerini ve çiftçilere destek olmaya devam edeceklerini” ifade etti. Gök şöyle devam etti: “DenizBank ile müşterilerimize ödeme avantajı sağlayan önceki işbirliğimizi daha da avantajlı duruma getirerek, çiftçilerimizin elektrik fatura ödemelerine kolaylık sağlamayı sürdürdük. Ülkemizde, enerji sektörünün öncülerinden ve sektörde ilkleri yapmayı bir alışkanlık haline getirmiş olan Aydem ile Tarım Bankacılığının öncülerinden DenizBank’ın birlikte geliştirmiş olduğu bu işbirlikteliği ile müşterilerimizin memnuniyeti ve avantajı için yeni projeler üretmeye devam ediyoruz.  DenizBank Üretici Kart sahibi müşterilerimiz, Temmuz ayı içerisinde yapacakları elektrik faturası ödemelerinde, 5 ay faizsiz erteleme yapabilecekler ve hasat sonuna kadar her hangi bir gecikme bedeli ödemeyecekler, Aydem olarak müşteri odaklı projeleri sürdürmeye devam edeceğiz.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500