Advert
Advert
Advert

YENİ DERNEKTEN BAŞKANA ZİYARET…

YENİ DERNEKTEN BAŞKANA ZİYARET…
Bu içerik 1091 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Boğaziçi mahallesini daha yaşanılır bir yer haline getirmek ve sorunların çözümünde aracı olmak adına geçtiğimiz günlerde kurulan Boğaziçi Mahallesi Güzelleştirme Derneği Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ziyaret etti…

Yönetim kurulu üyeleri ile beraber Başkan Tokat’ı ziyaret eden Dernek başkanı Selçuk Yörük; “Biz sadece görünen kişileriz ama arkamızda bu işe gönül vermiş daha çok insan var. Hep birlikte Boğaziçi mahallemiz için çalışacağız. Derneğimize verdiğiniz destek ve Boğaziçi’ne yaptığınız hizmetler için size teşekkür ediyoruz” dedi.

Atatürk ilkeleri doğrultusunda çağdaş bir yaşam sürmek adına böyle bir Sivil Toplum Kuruluşunu kurduklarını belirten yönetim kurulu üyesi Ümit Kuş, Boğaziçi Mahallesi’ni güzelleştirmek ve daha yaşanılır bir yer haline getirmek adına ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Ziyaret için dernek başkan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden ve yeni derneğin Boğaziçi Mahallesi için hayırlı olmasını dileyen Başkan Tokat, yapacakları çalışmalarda Milas Belediyesi olarak derneğe desteklerini esirgemeyeceğini belirtti.

Böyle bir derneğin kurulmasından duyduğu memnuniyeti de dile getiren Tokat; “Önemli olan bir yerde sade bir vatandaş gibi yaşamak değil. O yaşadığın yerde insanlarla ikili ilişkiler ve dayanışma içerisinde olmak ve o yeri güzelleştirmek, daha yaşanılır bir hale getirmek. Sizlerde böyle bir düşünce içerisinde dernek kurup çalışmalarınıza başladınız. Ben güzel çalışmalara imza atacağınıza, önemli projeler geliştireceğinize inanıyor sizlere başarılar diliyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500