Advert
Advert
Advert

GELENEKSEL SATRANÇ TURNUVASI YAPILDI…

GELENEKSEL SATRANÇ TURNUVASI YAPILDI…
Bu içerik 1021 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Geleneksel hale gelen ve bu yıl 7’ncısı düzenlenen, Güllük Yıldırım Satranç Turnuvası’nda sporcular kıyasıya mücadele etti.
Türkiye Satranç Federasyonu, Milas İlçe Temsilciliği ve Milas Belediyesi işbirliğiyle ile Güllük’te bu yıl 7’ncisi gerçekleştirilen ‘Yıldırım Satranç Turnuvasında’ rekabet çok yoğun hissedildi.
Güllük Aile Çay Bahçesi’nde düzenlenen satranç turnuvasına Denizli, Muğla, Isparta, İstanbul, Yatağan ve Bodrum’dan 40 sporcu katıldı. Turnuvanın direktörlüğünü ve başhakemliğini Elif Vildan Altunbozar üstlendi.

12 yaş altı miniklerde 1. Toprakcan Mutlukan, 2. Arda Uzgur, 3. Nazire Yağmur Önel,

Açık kategoride ise 1. Alara Zeycan, 2. Mehmet Salih Kaya, 3. Burhan Dündar dereceye girerek madalya almaya hak kazandılar.

Turnuvayı dereceyle bitiren sporculara ödülleri, Milas Belediye Başkan Yardımcıları Zeynep Mat, Faik Karagöz, Milas Belediyespor Koordinatörü Ümit Demirbacak, Satranç Federasyonu As Başkanı Halil Hilmi Darı ve eski İl Temsilcisi Tuğrul Okar tarafından takdim edildi. Ayrıca Milas’ta satranç sporunun sevilmesinde önemli rol oynayan Tuğrul Okar’a verdiği destekten ötürü bir plaket takdim edildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500