Advert
Advert
Advert

ALTAN’DAN TOKAT’A VEDA ZİYARETİ…

ALTAN’DAN TOKAT’A VEDA ZİYARETİ…
Bu içerik 1216 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Antalya’nın Alanya ilçesine tayini çıkan Milas Vergi Dairesi Müdürü Fırat Altan, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret ederek vedalaştı…

Milas’taki 3 yıllık görev süresini herhangi bir problem yaşamadan doldurduğunu belirten Altan; “3 yıl boyunca Milas Belediyesi ve Başkanımız Muhammet Tokat beyle her hangi bir şekilde incinmeden incitmeden beraberce uyum içerisinde çalıştık. Bu anlamda kendilerine veda ziyaretinde bulunup beraber yaptığımız çalışmalar için teşekkür etmek istedim. Alanya’da görevde bulunacağım süre içerisinde her zaman başkanımızı ağırlamak mutluluk duyarım” dedi.

Ziyaret için Altan’a teşekkür eden Başkan Tokat; “Görev süreniz içerisinde güzel bir çalışma ortamımız oldu. Hem kişi hem de görev anlayışınız olarak sizleri her zaman takdir ettik. Milas’a güzel katkı ve hizmetleriniz oldu. Gerek Milas halkı gerekse kurumunuzun mükellefleri ile sıcak ve yapıcı iletişim içerisinde oldunuz. Burada bir süre daha görev yapmanız ilçemiz adına isabetli olurdu. Alanya’da güzel bir ilçemiz orada da başarılı çalışmalara imza atacağınıza inanıyorum sizlere hayırlı olmasını diliyor ailenizle birlikte hayırlı ve huzurlu güzel bir ömür diliyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500