Advert
Advert
Advert

GÜLLÜK YILDIRIM SATRANÇ TURNUVASI BAŞLIYOR…

GÜLLÜK YILDIRIM SATRANÇ TURNUVASI BAŞLIYOR…
Bu içerik 1506 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi ve Milas Satranç Temsilciliği tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Güllük Yıldırım Satranç Turnuvası, 22 Temmuz Cumartesi günü Güllük Aile Çay Bahçesi’nde yapılacak.

Turnuva genel ve tek kategoride yapılacak ve turnuvaya UKP puanına sahip sporcular ile UKD puanına sahip olmayan 8 yaş üstü sporcular katılabilecektir.

Güllük Yıldırım Satranç Turnuvası ile ilgili olarak açıklama yapan Milas Satranç Temsilcisi ve Satranç Başhakemi Elif Vildan Altunbozar, Güllük’te yapılacak turnuvanın yaz aylarının son satranç turnuvası olduğunu söyleyerek, Milas ve Güllük’lü tüm sporseverleri turnuvayı izlemeye davet etti.

Turnuvada ilk 3 dereceye giren sporculara kupaları ve 4-10 derece arasındaki sporculara da madalya verileceğini belirten Elif Vildan Altunbozar turnuvaya destek olan Milas Belediyesine teşekkür ederek, turnuvaya katılacak tüm sporculara başarılar diledi.

22 Temmuz Cumartesi günü saat 14’te başlayacak olan turnuva öncesinde, turnuva ile ilgili toplantının yapılacağını da söyleyen Milas Satranç Temsilcisi Elif Vildan Altunbozar, turnuva ödül törenin de aynı gün gerçekleştirileceğini belirtti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500