Advert
Advert
Advert

RÜZGÂRIN KIZI YİNE KAZANDI…

RÜZGÂRIN KIZI YİNE KAZANDI…
Bu içerik 1505 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Bodrum Belediyesi Bodrumspor’un Rüzgâr Sörfü sporcusu Lena Erdil, Rüzgâr Sörfü Slalom Türkiye Ligi’nin ikinci ayağını da birincilikle tamamladı. Türkiye Yelken Federasyonu ile İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir şubesi koordinesinde düzenlenen yarışların ikinci ayağı 13-16 Temmuz tarihlerinde Dikili’de düzenlendi. B.B. Bodrumspor’un dünya çapında başarılı rüzgâr sörfü sporcusu Lena Erdil, Seferihisar’da düzenlenen 1. ayak yarışlarının ardından, Dikili’de düzenlenen 2. ayak yarışlarında da birinci olarak başarısını sürdürdü.

Dört ayaktan oluşan ve Türkiye’de ilk kez Slalom sınıfında Milli Takım oluşturulacak Rüzgâr Sörfü Slalom Türkiye Ligindeki mücadele, 3-6 Ağustos'ta Urla ve 17-20 Ağustos'ta Çeşme'de devam edecek.

Bu sezon PWA Dünya Turu’nun Güney Kore ayağında ikinci olan Lena, Japonya’da üçüncülük elde etmiş ve üst üste ikinci kez podyumda yer almayı başarmıştı. Başarılı sporcu, dünya turundaki bir sonraki yarışına 9-14 Eylül tarihleri arasında Danimarka’nın Hvide Sande şehrinde çıkacak.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500