Advert
Advert
Advert

15 ZİRVEDE 15 DEMOKRASİ ATEŞİ YANDI…

15 ZİRVEDE 15 DEMOKRASİ ATEŞİ YANDI…
Bu içerik 1289 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından 15 Temmuz şehitlerini anmak amacıyla 15 Temmuzda 15 Zirvede 15 Demokrasi Ateşi zirveye taşınırken, tırmanışlara Milas’tan Milas Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü katıldı…

Balıkesir Kaz dağları Yüksek İrtifa Tırmanışına katılan Milas Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü 15 Temmuz Şehitlerini anmış oldu. Yapılan etkinliğe MİDOSK Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Erdoğan, İsmail Işık ve İ.Çağlayan Karazeybek katılarak Milas’ın ismini zirveye yazdılar.

Yapılan etkinlik sonunda Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur tarafından başarı belgeleri takdim edilen Milaslı dağcılar misafirperverliği ve göstermiş oldukları ilgiden dolayı Başkan Uğur’a teşekkür ettiler.

Etkinliğin ardından bir açıklama yapan Milas Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Erdoğan; “İstiklal mücadelesi için canını hiç çekinmeden ortaya koyan 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Zaferi şehitlerimiz ve tüm şehitlerimize Allahtan rahmet diliyor gazilerimize acil şifalar diliyorum. Allah ülkemizi ve milletimizi her türlü felaketten korusun” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500