Advert
Advert
Advert

1 ALTIN, 2 BRONZLA DÖNDÜLER…

1 ALTIN, 2 BRONZLA DÖNDÜLER…
Bu içerik 1568 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

14-15-16 Temmuz tarihleri arasında Sakarya’da yapılan ve 54 ülkeden 1625 sporcunun mücadele ettiği Uluslararası Marmara Cup Karate Şampiyonası’na ilçemiz ve ilimiz adına katılan Milas Belediyespor Karate sporcuları, şampiyonadan mutlu döndüler.

Antrenör Gazi Mustafa Yazıcıoğlu ve yardımcı antrenör Emre Özsoy nezaretinde şampiyonaya katılan Milas Belediyespor’un 20 sporcusundan 3’ü turnuvadan madalya ile dönerken, 3 sporcuda madalya müsabakalarında rakiplerine yenildiler.

Altın Madalya Kazandırdı…

Sakarya Uluslararası Karate Şampiyonası’nda ilçemiz ve ilimiz adına mücadele eden Milas Belediyespor’un 7 yaş sporcularından Abdürrahim Özbek final maçında, 30 kg.’da rakibini yenerek, ilçemize ve kulübüne altın madalya kazandırdı.

Bronz Madalyanın Sahipleri Oldular..

 

Milas Belediyespor Karate sporcularından Devlet Akyar 7 yaş kızlar grubunda, 30 kg.’da üçüncülük maçında rakibini yendi ve bronz madalya sahibi oldu.

Aynı turnuvada 13 yaş erkekler grubunda Batuhan Taşdelen de 55 kg.’da rakibini yendi ve ilçemize ikinci bronz madalyayı kazandıran sporcu oldu.

Madalya Maçlarında Kaybettiler…

Nadir İbrahim Gül, Murat Karhan ve Havva Büşra Akın Sakarya Uluslararası Karate Şampiyonası’nda ilçemiz adına mücadele eden, Milas Belediyespor Kulübü’nün gelecek vaat eden sporcuları olarak madalya maçlarında rakiplerine yenildiler.

Teşekkür Etti..

Sakarya Uluslararası Marmara Cup Karate Şampiyonası ile ilgili olarak gazetemize bir açıklama yapan Milas Belediyespor Karate Antrenörü Gazi Mustafa Yazıcıoğlu turnuvada mücadele eden tüm sporcularını kutladı.

Kulüp Başkanı ve Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a ve spor kulübünün yönetim ekibine de kendilerine verdikleri destek için teşekkür eden Gazi Mustafa Yazıcıoğlu, ilçemiz ve ilimizi geçmişte olduğu gibi bugün ve gelecekte katılacakları spor müsabakalarında en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500