Advert
Advert
Advert

15 TEMMUZ İÇİN SAHAYA ÇIKTILAR…

15 TEMMUZ İÇİN SAHAYA ÇIKTILAR…
Bu içerik 965 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Milas İlçe Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen sportif etkinlikler başarıyla tamamlandı.

Milas’ta 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliklerini organize etmek için oluşturulan kuru tarafından belirlenen etkinlikler ilçe genelinde başarıyla yapıldı. Bir hafta önce başlayan etkinlikler kapsamında Voleybol, Basketbol, Badminton, Güreş ve futbol branşlarında yapılan sportif etkinliklere sporcular, sporcu yakınları, öğrenciler ve öğrenci velileri de destek verdi.

Çocuklarıyla birlikte salona gelen veliler yapılan müsabakalarda büyük bir heyecan yaşadı. Yarışmalarda dereceye girmek adına büyük bir mücadele örneği sergileyen öğrencilere ise yarışmalar sonunda madalya takdim edildi.

15 Temmuz kapsamında yapılan etkinliklerin güzel bir şekilde geçtiği gözlemlenirken, öğrenciler ve velilerde hedeflenen 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü farkındalığı yaratılmış oldu.

Yapılan etkinliklerle ilgili kısa bir açıklama yapan Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy; “15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında ilçe tertip komitemizce planlanan sportif etkinlikleri ilçe müdürlüğü olarak başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. Böylesine önemli bir günde çocuklarımız, velilerimiz ve sporcularımızla birlikte bir araya gelmekten dolayı son derece mutlu olduk. Şehitlerimizin unutulmadığını ve unutulmayacağını, ülkemizin bölünemeyeceğini, herkese güçlü bir şekilde göstermeliydik ve öylede oldu. Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi tek bayrak, tek millet, tek devlet, tek vatan anlayışıyla vatanımızın her yanında elimizden geleni yaparak hizmet etmeye devam edeceğiz. Yılmayacağız ve yıkılmayacağız” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500