Advert
Advert
Advert

ALTINORDU FUTBOL OKULU…

ALTINORDU FUTBOL OKULU…
Bu içerik 3499 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İzmir’in köklü ve başarılı spor kulüplerinden biri olan Altınordu’nun, Milas’ta açmış olduğu futbol okulu, futbol eğitimlerine devem ediyor.

İlçemizin başarılı futbol antrenörleri Ali Akın Çilek, Çağrı Arıkan ve Güray Fedakâr’ın başlarında bulunduğu 95 minik ve yıldız, geleceğin futbolcuları, sıcak yaz günlerinde futbol çalışmalarını Milas Ticaret Lisesi halı sahasında sürdürüyorlar.

İlçemizin gelecek vaat eden genç kalecilerinden biri olan Muhammet Kurnaz’ın da kaleci antrenörü olarak görev yaptığı Altınordu Milas Futbol Okulu’nda haftanın 5 günü futbol antrenmanları sürüyor.

İşletmeciliğini eski kalecilerden Yaşar Yalçın’ın yaptığı Milas Ticaret Lisesi halı sahasında, futbolun temel inceliklerini öğrenmeye çalışan küçük futbolcular, antrenörlerinin kendilerine öğrettikleri temel futbol kurallarını en iyi şekilde dinleyerek, sahada uygulamaya çalışıyorlar.

Milas Altınordu Futbol Okulu’na kayıtlar da devam ediyor. Antrenör Çağrı Arıkan’ın telefon numarasından isteyen küçük sporcular, aile büyükleri ile birlikte futbol okuluna kayıtlar için başvuru yapabilirler.

Hedef Türk Futboluna Yeni Yüzler Kazandırmak…

Milas Altınordu Futbol Okulu çalıştırıcılarından Ali Akın Çilek ve Çağrı Arıkan gazetemize yaptıkları açıklamada Altınordu Spor Kulübü’nün açmış olduğu futbol okulunda, futbol öğrenmeye çalışan genç yetenekleri Türk futboluna kazandırmak için çalıştıklarını söyleyerek; “futbolumuzun yeni yüzlere ve başarılı futbolculara ihtiyacı var” dediler.

Milas Altınordu Futbol Okulu’nda, futbol eğitimi gören ve gelecek vaat eden çok yetenekli sporcular olduğunu da vurgulayan antrenörler, hedeflerinin bu futbolcuları hem Altınordu’ya hem de Türk futboluna kazandırmak olduklarını söylediler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500