Advert
Advert
Advert

LYS MİLAS BİRİNCİSİNDEN KAYMAKAM ARSLAN’A ZİYARET…

LYS MİLAS BİRİNCİSİNDEN KAYMAKAM ARSLAN’A ZİYARET…
Bu içerik 8559 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Önceki gün açıklanan 2017 LYS sınav sonuçlarına göre Milas birincisi Final Lisesi’nden çıktı… Sınavda Milas Birincisi olan İpek Kurt, başarısını ailesi, öğretmenleri, okul yöneticileriyle paylaştıktan sonra Milas Kaymakamı Eren Arslan´ı makamında ziyaret ederek, Kaymakam Arslan’a sınava nasıl hazırlandığını, başarıyı nasıl yakalandığını anlattı…

Lisans Yerleştirme Sınavı’nda (LYS) Milas birincisi belli oldu. 2017 LYS birincisi olan Final Lisesi öğrencisi İpek Kurt ailesi, okul yöneticileri ve Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal Milas Kaymakamı Eren Arslan´ı ziyaret ederek, başarılarını ve mutluluklarını paylaştılar.

Ziyaret sırasında özel okulların başarılarının eğitime olan katkısından bahseden Milas Kaymakamı Eren Arslan, başarı için öğrencilerin planlı ve daha çok çalışması gerektiğini söyledi. Arslan, Final Lisesi öğrencisi İpek Kurt’u ve öğretmenlerini başarılarından dolayı kutladı.

Gerçekleşen ziyarete; Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Final Lisesi Yönetim Temsilcisi Hişar Baluken, kurucu ortaklardan Gülhan Tuğrul, okul öğretmenlerinden Gülcan Sönmez, Ayşegül Günlük, Fatma Yıldırım’ın yanı sıra İpek Kurt’un ailesi de katıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500