Advert
Advert
Advert

LİGİN GOL KRALINI ALDILAR…

LİGİN GOL KRALINI ALDILAR…
Bu içerik 2837 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2017-2018 sezonunda Muğla Birinci Amatör Küme Ligi’nde şampiyonluk mücadelesi yapacak olan Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor, kadrosuna yeni futbolcular katmaya devam ediyor.

Âlim Deligöz’ün antrenörlüğünü yaptığı Beçin Gençlikspor’un son transferi, geçtiğimiz sezon Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde gol kralı olan, ilçemiz sporcularından İhtilal Durmuş oldu.

2016-2017 sezonunda Süper Amatör Küme Ligi’nde Gümüşlük Gençlikspor’da forma giyen İhtilal Durmuş attığı 27 golle, geçen senenin gol kralı unvanını elde etmişti.

Geçtiğimiz sezon Süper Amatör Küme Ligi’nde Yeni Milasspor ile sezon sonuna kadar şampiyonluk mücadelesini yapan Gümüşlük Gençlikspor’un başarısında attığı gollerle pay sahibi olan İhtilal Durmuş, yeni sezonda kırmız beyaz forma ile gollerini atmaya devam edecek.

Üç Silahşörler Beçin İçin Savaşacak…

Muğla Birinci Amatör Küme’nin yeni takımı Beçin Gençlikspor, yeni sezon için kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Yeni Milasspor’un geçmiş dönemlerinde mor beyaz formasını giyen takım kaptanlarından Çağrı Arıkan ve Nusret Sezgin ile 1 yıllık bir anlaşma yapan Beçin Gençlikspor, son olarak ligin gol kralı İhtilal Durmuş ile de anlaşarak gücüne güç kattı.

Yeni Milasspor forması ile birlikte geçmiş sezonlarda yeşil sahalarda mücadele eden 3 futbolcu, yıllar sonra yeniden Beçin Gençlikspor için bir araya geldiler.

2017-2018 sezonunda ki hedeflerini iyi mücadele ve sezon sonunda şampiyonluk olarak belirleyen Beçin Gençlikspor yönetimi, tecrübeli ve genç sporcuları kaynaştıran bir takım oluşturduklarını vurguladılar. “Hedef Muğla Süper Amatör Küme Ligi” diyen Beçin Gençlikspor yöneticileri, “Milas ve Beçinli futbolseverler bizi seyretmeye maçlarımıza gelsinler” dediler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500