Advert
Advert
Advert

SEZON ÖNCESİ TRANSFERLER DEVAM EDİYOR…

SEZON ÖNCESİ TRANSFERLER DEVAM EDİYOR…
Bu içerik 1912 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Beçin Belediye Gençlikspor’da futbolcu transferleri devam ediyor…

206-2017 spor sezonunda Muğla İkinci Amatör Küme Ligi’nde başarılı bir performans göstererek, 2017-2018 sezonunda Birinci Amatör Küme Ligi’nde oynama başarısını yakalayan ilçemiz takımlarından Beçin Belediyesi Gençlikspor’da yeni sezon futbolcu kadrosu şekillenmeye başladı.

Beçin Belediyesi Gençlikspor Kulübü Başkanı Erhan Çiftçi yönetimindeki transfer komitesi, yeni sezonda kadrolarında görmek istekleri futbolcularla bir bir anlaşmaya başladılar.

Antrenörlüğünü Âlim Deligöz’ün yaptığı Beçin Gençlikspor, 2017-2018 sezonunda da hedeflerini büyüterek Muğla Süper Amatör Küme ligini istediklerin belirtiler. Yönetim kurulu, şampiyonluk ve Süper Amatör Küme hedefi doğrultusunda kulübü başarıya taşıyacak futbolcu transferlerine hız verdiler.

Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nin tecrübeli futbolcuları Nusret Sezgin, Çağrı Arıkan ile haftalar önce anlaşan Beçin Gençlikspor, bir yandan da geçen seneki kadrosunda yer alan genç sporcular ile de anlaşma sağlamaya başladı.

Forvette Deniz Etik, ön libero da Engincan Lök, orta sahada Mert Kalenderoğlu, sol bek Fethi Tosun, sağ bek Ahmet Güney, orta saha Ali Doğan Çulhacı ile anlaşan Beçin Gençlikspor, 2016-2017 sezonunda Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde Muğla Üniversitesi formasını giyen geç yeteneklerden Samet Dilli ile de yeni sezon için anlaşarak kadrosunu güçlendirdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500