Advert
Advert
Advert

BOLU’DAN ÜÇÜNCÜLÜK KUPASI İLE DÖNDÜLER…

BOLU’DAN ÜÇÜNCÜLÜK KUPASI İLE DÖNDÜLER…
Bu içerik 1197 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

29 Haziran - 5 Temmuz tarihleri arasında Bolu’da yapılan Türkiye Kick Boks Takım Şampiyonasına İlimizi temsilen katılan Muğla Kick Boks Takımı, Türkiye üçüncülüğünü elde ederek Muğla’ya üçüncülük kupasını kazandırdı.

Antrenörlüklerini Milas Gençlikspor Kulübü Antrenörü Kamil Meşeci ile Erkan Bingöl’ün yaptığı 6 kişilik Muğla Kick Boks takımında, Milas Gençlikspor Kulübü’nün sporcusu Nesibe Betül Tüysüz de müsabakalarda yarışarak takımın başarına katıda bulundu.

Türkiye’nin başarılı Kick Boks takımlarının katıldıkları Bolu Kick Boks Turnuvası’nda 3400 sporcunun yarıştığını belirten Milas Gençlikspor Kulübü ve Muğla Kick Boks Takımı Antrenörü Kamil Meşeci, turnuva ile ilgili yaptığı açıklamada sporcularının elde ettiği başarının önemli olduğunu vurgulayarak; “Muğla adına özveri ile müsabakalarda yarışan tüm takım sporcularımızı kutluyorum” dedi.

“Muğla adına, Bolu’da ilimizi en iyi şekilde temsil ettik” diyen Antrenör Kamil Meşeci, turnuvada İstanbul takımının birinci, Kayseri takımın ikinci olduğunu belirtti. Üçüncülük maçında Kastamonu takımı ile mücadele ettiklerini vurgulayan Kamil Meşeci; “üçüncülük karşılaşmasında takımımız son derece güzel bir mücadele örneği gösterdi ve Muğla’ya üçüncülük kupasını kazandırdı” diyerek Muğla’ya üçüncülük kupası ile döndükleri için mutlu olduğunu söyledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500