Advert
Advert
Advert

AKUT’TAN MİLAS ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET…

AKUT’TAN MİLAS ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET…
Bu içerik 1289 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

AKUT Bodrum Ekip Lideri Sadettin Uslu ve Milas birimi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Birimi Sorumlusu Mehmet Nergiz, Milas Orman İşletme Müdürlüğü'ne atanan Çetin Akkaya’yı makamında ziyaret ederek, ‘hoş geldiniz’ deyip çalışmaları hakkında bilgi verdiler… Orman yangınlarının mevsimi itibariyle gündemde olması nedeniyle ortak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundular…

AKUT ekipleri Bodrum ve Milas bölgesinde meydana gelen bütün orman yangınlarında söndürme, soğutma ve lojistik konularında Orman İşletme Müdürlüğü ve İtfaiye ekiplerine destek oluyor. AKUT'un yapmış olduğu çalışmalarda kullanılmak üzere Milas İşletme Müdürlüğü de 25 tane şap şap ve 25 tane de tırmığı AKUT’un kullanımına tahsis etti.

Ziyaretle ilgili bir açıklama yapan AKUT Bodrum Ekip Lideri Sadettin Uslu, “Sayın Müdürümüze hoş geldiniz ziyaretinde bulunduk. Bildiğiniz gibi AKUT ekibi olarak bölgemizdeki bütün yangınlarda orman ekiplerimiz ve itfaiye ekiplerimize her türlü desteği vermeye çalışıyoruz. Kendilerine yeni görevinde kolaylıklar dileriz. Bölgemiz, yangınlar açısından son derece riskli ve hareketli bir bölge. Biz AKUT ekibi olarak kendilerine her zaman elimizden gelen desteği vermeye çalışacağız. Müdürümüz Çetin Akkaya ve Müdür Yardımcımız Mustafa Bey ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Müdürümüz de, bizim desteklerimizde kolaylık olması açısından bir takım yangın söndürmede kullanabileceğimiz malzemeler verdiler. Dileriz onları kullanmaya ihtiyaç duymayız. Sayın müdürümüze, yeni görevinde kolaylıklar dileriz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500