Advert
Advert
Advert

CHP’Lİ DEMİR ‘ADALET’ İÇİN YÜRÜYOR…

CHP’Lİ DEMİR ‘ADALET’ İÇİN YÜRÜYOR…
Bu içerik 2388 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Adalet yürüyüşüne ilk günden itibaren katılarak destek veren CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir’in, yürüyüş kapsamında düzenlenen bayramlaşma programına da katılarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Genel Başkan Yardımcıları Seyit Torun, Bülent Tezcan, Grup Başkanvekili Özgür Özel ile birlikte partililer ve vatandaşlarla bayramlaştı…

Bu çok özel bayramlaşma etkinliğinde bir konuşma yapan CHP Lideri Kılıçdaroğlu, “Yürüyüşümüzü kararlıkla sürdüreceğiz. Adaletin ne kadar önemli olduğunu sizler de biliyorsunuz. Adalet benim için değil, hepimiz için olması gereken bir kavram. İnsanlar adalet arıyor. Ülkenin buna ihtiyacı var” dedi.

Muğla Milletvekili Prof. Demir ise, yaptığı açıklamada; “Adalet nöbetimizin başladığı ilk günden bu yana tüm Türkiye ile Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğu ve halkımızla birlikte yoğun sıcaklara rağmen yılmadan yürüyoruz ve yürüyeceğiz. Adil, mutlu ve özgür bir Türkiye'nin sözünü verdik. Tüm Türkiye tek nefes oldu, birlik oldu, her geçen gün on binler yüz binler oldu. Adalet yürüyüşümüze destek veren CHP Muğla il ve ilçe örgütlerimize, Belediye Başkanlarımıza ve partimize gönül veren Muğlalı hemşerilerimize, partimiz adına teşekkür ediyorum. Türkiye'nin adalete, barışa, huzura ve aydınlık yarınlara kavuşması dileğiyle, tüm vatandaşlarımızın geçmiş bayramlarını kutluyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500