Advert
Advert
Advert

TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLDULAR…

TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLDULAR…
Bu içerik 1222 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Hatay’ın Payas ilçesinde 1-2 Temmuz tarihleri arasında yapılan Çocuk Oyunları Mendil Kapmaca müsabakalarında ilçemizi ve ilimizi temsil eden Milas Merkez İlkokulu Minik Mendil Kapmaca Takımı, Türkiye üçüncüsü olarak bronz madalya ile Milas’a döndüler.

Geçtiğimiz hafta içinde Payas ilçesinde gerçekleşen Çocuk Oyunları Yarışmaları içersinde yer alan Mendil Kapmaca müsabakalarında rakiplerini bir bir yenen Milaslı minik sporcular, turnuvanın çeyrek finalinde yenilerek üçüncülük maçına çıktılar.

Üçüncülük karşılaşmasında rakiplerini yenen Milaslı minik sporcula,r Milas ve Muğla’yı üçüncülük kupası ile gururlandırdılar.

Hatay’ın Payas ilçesinde yapılan 7. Çocuk Oyunları Yarışmaları Türkiye Şampiyonası’nda ilçemizi temsil eden Merkez İlkokulu Minik Mendil Kapmaca Takımının sporcularından Duru Önde, şampiyonanın en skorel kız sporcusu unvanını aldı.

Turnuvanın şampiyonluğunu Adana Anadolu Efes İlkokulu kazanırken, Hatay Mehmet Akif İlkokulu ikincilik ödülünü aldı.

Minikler Türkiye şampiyonasında Mendil Kapmaca dalında ilçemize ve ilimize Türkiye üçüncülüğünü kazandıran Milas Merkez İlkokulu Mendil Kapmaca Takımının sporcularını, antrenörleri Gülay Öztürk,Sevgi Oğuz’u ve turnuvanın en skorel sporcularından biri olma başarısını gösteren Duru Önde’yi kutluyoruz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500