Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

SICAK GECENİN, GÜZEL DÜĞÜNÜ…

SICAK GECENİN, GÜZEL DÜĞÜNÜ…
Bu içerik 14187 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas spor camiasının yakından tanıdığı, Milasspor Kulübü’nün eski yöneticilerinden ve Milas’ın sevilen isimlerinden biri olan, geçtiğimiz yıl kaybettiğimiz Muhasebeci Veysi Durukan’ın oğlu Milasspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Alt Yapı Sorumlusu Mimar Tuğrul Durukan geçtiğimiz hafta Karya Kır ve Düğün Bahçesi’nde güzel bir törenle evliliğe adım attı.

2016-2017 sezonunda Milasspor’un alt yapı sorumlusu olarak görev yapan genç yönetici Tuğrul Durukan, 2017-2018 sezonunda yine Milasspor Kulübü’nün yönetiminde yer alarak, Milasspor’a ve Milaslı gençlere yardımcı olacak.

Hava Sıcak, Düğün Güzel Oldu…

Milasspor Yöneticisi Tuğrul Durukan ve Turcem Aşıcı’nın düğün törenine oldukça kalabalık bir davetli topluluğu katılarak, genç çifte ve yakınlarına destek verdiler.

Milas spor camiasının tanınmış isimlerinin de katıldığı düğün merasiminde Durukan ve Aşıcı Ailelerinin mutlu günlerinde bir araya gelen Milaslılar, gecenin geç saatlerine kadar güzel düğünün keyfini çıkardılar.

Milasspor Kulübü Başkanı Hasan Özmen ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra düğüne Milas sporuna hizmet etmiş isimler de katılarak genç çiftin mutlu günlerinde onları yalnız bırakmadılar.

Radyo Gözlem, Gazete Güney Ege, Ajans Gözlem ve habermilas.com haber sitesi olarak Tuğrul ve Turcem çiftini evlilikleri nedeniyle kutluyor ve bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nevzat Çağlar Tüfekçi     2017-07-03 Mutluluklar dilerim gençlere. Bir yastıkta ihtiyarlasınlar... Yaşamda, her şey arzu ettikleri gibi olsun.