Advert
Advert
Advert

ÜLKÜCÜLER BAYRAMLAŞMAK İÇİN BİRARAYA GELDİ…

ÜLKÜCÜLER BAYRAMLAŞMAK İÇİN BİRARAYA GELDİ…
Bu içerik 1224 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından, Ramazan Bayramı’nın son günü düzenlenen bayramlaşma programı, ilçedeki ülkücüleri bir araya getirdi…

Göreve geldiği günden bugüne birçok yeniliğe imza atan Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hayrettin Gönül, bir ilki daha hayata geçirdi. Yoksul ve dar gelirli ailelerinin okuyan çocuklarına maddi destek sağlayan ‘Ocak Kart’ ve ‘Turan Kart’ projesi, ‘Şehit Polis Fethi Sekin’ atölyesi, ‘Nevruz Bayramı’ kutlamaları, ‘Uyuşturucuya Hayır’ kampanyası, ‘iftar yemeği’ gibi bugüne kadar pek alışkın olunmayan etkinliklere imza atan Vakıf Başkanı Hayrettin Gönül, Ramazan Bayramı’nın son günü de ocak binasında bayramlaşma programı düzenledi.

Birçok ülkücünün eşi ve çocuklarıyla katıldığı bayramlaşma programında renkli görüntüler oluşurken Vakıf Başkanı Hayrettin Gönül; “Bayramlar, insan sevgisini öne çıkaran, birlik ve beraberliği, dayanışma ruhunu canlandıran müstesna günlerdir. Hangi düşüncede olursa olsun herkese kapılarını açan Milas Ülkü Ocakları, tüm Milaslıları kucaklayan bir anlayıştadır. Burası bir siyasi kurum değildir. Bizler her türlü fikre saygı duyan bir noktadayız. Elbette bizlerin de vatan sevgisi, bayrak sevgisi, ülke sevgisi gibi ‘kırmızı’ çizgileri var ancak bunların da üzerinde bizim için insan sevgisi çok daha önemlidir. İnsana olan sevgimizde en küçük bir sapma olmadan, üreteceğimiz her türlü hizmeti başta Milaslılar olmak üzere tüm insanlarımıza sunacağız.

Gençlerimizi önemsiyoruz çünkü Ulu Önderimiz bu ülkeyi gençlere emanet etmiştir. Onlar bizim geleceğimizdir. Dolayısıyla gençleri sağlıklı bir nesil olarak yetiştirmek, topluma yararlı bireyler haline getirmek hepimizin görevidir. Bu anlamda topluma sunduğumuz ve bundan sonra da sunacağımız birçok proje gençliğe dönük olacaktır.

Şehit polisimiz Fethi Sekin’in adını verdiğimiz atölyemizde özellikle bayanlarımızın el sanatlarıyla uğraşmalarını, boş vakitlerini değerlendirmelerini hatta ev ekonomilerine katkıda bulunmaları için kendilerini ocak hizmet binamıza davet ediyoruz. Bu bayramlaşma programı umarım bu düşünceleri hayata geçirmek için bir fırsat olur” diyerek, Milaslıların ve tüm İslam Alemi’nin Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500