Advert
Advert
Advert

VALİ ÇİÇEK’TEN MİTSO'YA VEDA ZİYARETİ…

VALİ ÇİÇEK’TEN MİTSO'YA VEDA ZİYARETİ…
Bu içerik 910 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Geçen hafta yayınlanan kararname ile merkeze alınan Muğla Valisi Amir Çiçek, Milas Ticaret ve Sanayi Odası'na veda ziyaretinde bulundu.

Şeker/Ramazan Bayramı sonrası ilk çalışma günü, veda ziyaretleri için Milas'a gelen Vali Amir Çiçek, Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığı’nın ardından MİTSO'ya veda ziyaretinde bulundu. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve Genel Sekreter Kazım Sarıoğlu tarafından karşılanan Vali Çiçek, 15 Eylül 2014 tarihinden bu yana Muğla'da görev yaptığı 3 yıl boyunca MİTSO'dan her zaman yakın ilgi ve işbirliği gördüğünü belirterek teşekkür etti.

Görev süresi içinde özellikle Milas OSB konusunda güzel bir işbirliği sergilendiğini ve OSB'nin iyi bir yere geldiğini belirten Vali Amir Çiçek, görevde bulunduğu her makamda, her zaman Muğlalılara elinden gelen desteği göstereceğini belirtti.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de ziyareti nedeniyle Vali Çiçek'e teşekkür ederek, "Muğla'da görev yaptığınız 3 yıl boyunca her zaman bize çok yakın ilgi gösterdiniz ve sorunlarımıza sahip çıkarak yardımcı oldunuz. Özellikle Milas OSB konusunda yaptığınız destekleri hiç unutmayacağız. Sizin de desteklerinizle Milas OSB, son üç yıl içinde büyük bir aşama kaydetti. Milas'a, Milas Ticaret ve Sanayi Odası'na ve özellikle Milas OSB'ye gösterdiğiniz ilgi nedeniyle size çok teşekkür ederiz. Kamu hizmetinde verilmiş olan her hizmeti üstün bir başarıyla yaptığınız gibi bundan sonra da verilecek her görevi yine aynı üstün başarıyla yapacağınıza yürekten inanıyoruz. Yeni görevinizde başarılar dileriz" dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500