Advert
Advert
Advert

SUNİ ÇİM’DEN VAZGEÇİLDİ…

SUNİ ÇİM’DEN VAZGEÇİLDİ…
Bu içerik 1990 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

30 yıldır Milas sporuna ve özellikle futbola hizmet eden Milas Şehir Stadyumu’nda 2017-2018 sezonu için çim ekme, zemin bakımı çalışmaları devam ediyor. Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü görevlileri tarafından yapılan zemin yenileme çalışmaları Temmuz ayında da devam edecek.

2016-2017 spor sezonu sonunda liglerin bitmesi ile başlayan zemin yenileme çalışmaları sonrasında Ekim ayı içinde başlayacak olan Muğla Amatör Küme Ligi maçlarına Milas stadyumunun yetiştirilmesine çalışılıyor. Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü görevlileri tarafından yapılan Milas Şehir Stadyumu çim saha zemin çalışmalarında, saha içerisindeki bazı belirli alanlara yeni çimlerin ekilmesi ve gübreleme ile ilgili çalışmalarda devam ediyor.

Milas Suni Çimi Bekliyor…

Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından 2016-2017 sezonu bitiminde yapılması düşünülen suni çim sahası ile ilgili çalışmaların ise Milas Kapalı Spor Salonu’nun bu yaz yıkılarak yeniden yapılması ile ilgili planlama dolayısıyla 2017-2018 sezonuna veya daha sonraki sezonlara bırakıldığı açıklandı.

Her yıl 300-350 lig müsabakasının yapıldığı Milas Şehir Stadyumu’nun suni çim saha haline dönüştürülememesi, suni çim saha beklentisinde olan Milas spor kulüplerini ve Milas halkında hayal kırıklığı yaratmış oldu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500