Advert
Advert
Advert

‘GÜLLÜK’ YATIRIMCILARIN GÖZDESİ OLDU…

‘GÜLLÜK’ YATIRIMCILARIN GÖZDESİ OLDU…
Bu içerik 5046 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas’a bağlı turizm beldesi Güllük’te şık ve kaliteli mekanlar bir biri ardına hizmete girmeye başladı…

Milas’ın önemli turizm bölgeleri arasında yer alan Güllük Mahallesi’nde yaz sezonunun başlamasıyla yeni mekanlar ardı ardına açılmaya başladı. Yapımı devam eden 8 km’lik çift şeritli ulaşım yolu, özel bir firma tarafından hizmete sunulan marina ve 21 Temmuz’da ihalesi yapılacak olan 260 bağlama kapasiteli Yat yanaşma iskelesinin de yapılmasının ardından turizmde hak ettiği yeri almaya başlayacak olan ‘Güllük’ yatırımcılarında gözünden kaçmıyor.

Yatırımcılar, uzun yıllar başka amaçla kullanılan ya da atıl durumda bulunan dükkanları alıp tadilattan geçirdikten sonra şık ve kaliteli mekanları Güllük halkına ve tatil için Güllük’ü seçen yerli ve yabancı turistlerin hizmetine sunmaya başladı.

Yaklaşık bir ay önce Güllük’te iş adamı Kemal Birol Okar tarafından hizmete sunulan SADE Cafe Bistro ve Restaurantta şimdiden turistlerin tercih ettiği mekanlar arasında yerini almaya başardı. Şık, kaliteli konsepti ve misafirlerine sunduğu Dünya mutfağı seçenekleriyle büyük beğeni toplayan SADE Cafe Bistro bundan sonraki süreçte de adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

İşletmeciliğini üstlenen genç iş adamı Kemal Birol Okar yaptığı açıklamada; “Güllük her geçen gün büyüyüp gelişen bir yer ve kaliteli işletmeleri hak ediyor. Bizlerde bu düşünceyle böyle bir mekanı hizmete sunduk. Cafe, Bistro ve Restaurant konseptimiz ile değişik tatları misafirlerimize sunuyoruz. Misafirlerimiz işletmemizde sabah kahvaltılarını yapabilir, öğleden sonraları pasta ve dondurmalarını yiyip akşam güneşin batışını izleyerek içeceklerini yudumlayabilir. Ayrıca değişik lezzetleri bir araya getirdiğimiz Dünya mutfağımız ile de iddialıyız. Tüm misafirlerimizi işletmemize davet ediyor eşsiz lezzetlerimizi tatmaya bekliyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500