Advert
Advert
Advert

‘ADALET’ YÜRÜYÜŞÜNE MUĞLA’DAN DESTEK…

‘ADALET’ YÜRÜYÜŞÜNE MUĞLA’DAN DESTEK…
Bu içerik 1363 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

CHP Muğla İlçe Başkanlığı Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı ‘Adalet Yürüyüşü’ne katılmak üzere Muğla’dan Ankara Kızılcıhamam’a giderek yürüyüşe katıldı…

CHP Muğla İl Başkanlığı organizasyonuyla yapılan ve Muğla ve ilçelerinden gelen yaklaşık 500 kişinin katılımıyla gerçekleşen Ankara-Bolu arsındaki 20 km’lik Adalet Yürüyüşüne 7. gününde Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, CHP Muğla Milletvekilleri Ömer Süha Aldan, Prof. Dr. Nurettin Demir ve Akın Üstündağ, İl Başkanı Mürsel Alban, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, Ula Belediye Başkanı Ümit Karaarslan, Datça Belediye Başkanı Gürsel Uçar, İl Gençlik Kolları Başkanı Tufan Erkan Yakar ve partililerin olduğu Muğla heyeti de Genel Başkan Kılıçdaroğlu önderliğinde yürüyüş kortejine eşlik etti.

Partililer Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasında Ankara-Bolu arası 20 Km’lik etabı ellerinde “adalet”, “Adalet için el ele, adalet için hep birlikte”, “Adalet için yürüyoruz”, “Bu ülkede ne adalet var ne kalkınma” yazılı pankart ve dövizler eşliğinde 'Vekiller içerde damatlar dışarıda' sloganları atarak ve “İzmir Marşı” söyleyerek bitirdiler.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı ‘Adalet Yürüyüşü’ne katılmak üzere Muğla’dan Bolu’ya giden partililer arasında bulunan Erol Doğan, yürüyüşte kalp spazmı geçirdi. Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavi altına alınan Erol Doğan’ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500