Advert
Advert
Advert

KAPANLI ÇÖZÜM TEHLİKE SAÇIYOR…

KAPANLI ÇÖZÜM TEHLİKE SAÇIYOR…
Bu içerik 3031 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemizde bulunan Hükümet Konağı’nın arka cephesine personel araçlarının çıkış yapması için konulan kapan tehlike saçmaya devam ediyor…

Milas Hükümet Konağı’nda çalışan personelin araçlarının daha rahat bir şekilde çıkış yapması için konulan kapanın son kurbanı vatandaş, hastaneye kaldırıldı.

Birçok vatandaşın göremediği gibi, kapanı fark edemeyen bir bayan, önceki gün kapana takılarak yere düştü ve kolunu kırdı. Yaralı vatandaş çağrılan ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Bir uyarı levhası olmadığı için fark edilmeyen kapan yüzünden birçok vatandaşın yere düşerek yaralandığını ifade eden bölgedeki esnaflar; “Konuyu defalarca yetkili kişilere ilettik. Burada birçok vatandaşın düştüğünü belirttik. Vatandaşların kazaya uğramaması için gerekli önlemlerin alınmasını istedik. Ne yazık ki şu ana kadar gerekli önlemler alınmış değildir. Vatandaşların ölümle burun buruna geldiği kapan yüzünden, bazı araç sürücülerinin dalgınlığı yüzünden de araçların tekerlekleri bile patlamış bulunmaktadır. Oldukça tehlike arz eden kapan için gerekli önlemin alınmasını istiyoruz. Yetkililerin duyarsızlığı yüzünden en son olayda bir bayanın kolu kırılmıştır. Vatandaşların canı bu kadar ucuz olmamalıdır. Yetkililerin duyarsızlığı bir kez daha kanıtlanmış oldu” dediler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500