Advert
Advert
Advert

MİTSO'YA YAPILANDIRMA TEŞEKKÜRÜ…

MİTSO'YA YAPILANDIRMA TEŞEKKÜRÜ…
Bu içerik 1045 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

MİTSO'yu ziyaret eden Muğla Vergi Dairesi Başkanı Hüseyin Bayar ve Milas Vergi Dairesi Müdürü Fırat Altan, bazı vergi alacaklarının ve cezaların yapılandırılmasına ilişkin hatırlatmalarda bulundular... Muğla Vergi Mahkemesi Başkanı Hüseyin Bayar, yapılandırma için son başvuru tarihinin 30 Haziran olduğunu belirterek ilgili oda üyelerinin bu fırsatı kaçırmamalarını istedi...

Muğla Vergi Dairesi Başkanlığı Milas Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret ederek Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun hakkında oda üyelerine yapmış olduğu duyurular ve hatırlatmalar nedeniyle teşekkür etti. MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel ve Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer'i ziyaret eden Muğla Vergi Dairesi Başkanı Hüseyin Bayar ve Milas Vergi Dairesi Müdürü Fırat Altan, yapılandırmada son tarihin 30 Haziran olduğunu anımsatarak yapılandırmadan yararlanmak isteyenlerin son günü beklemeden başvuruda bulunması gerektiğini bildirdiler.

Muğla Vergi Dairesi Başkanı Hüseyin Bayar ve Milas Vergi Dairesi Müdürü Fırat Altan, MİTSO'yu ziyaret ettiler. Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması'na Dair Kanun kapsamında yapılandırılan borçların taksitlerinin ödeme sürelerinin oda üyelerine duyurulması için MİTSO'nun üyelerine sık sık hatırlatmalarda bulunduğunu belirten Muğla Vergi Dairesi Başkanı Hüseyin Bayar, oda yöneticilerine teşekkür ederek bir teşekkür belgesi verdi.

Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun ile Motorlu Taşıtlar Vergisi ve Trafik Para Cezaları borçlarının da yeniden yapılandırılma kapsamında olduğunu anlatan Hüseyin Bayar, yapılandırma ile bu borçların önemli ölçüde azalmakta olduğunu ve peşin ödeme durumunda ise daha büyük avantajlara sahip olduğunu anlattı. Bayar, yapılandırma ile ilgili süre uzatımı olmayacağını da belirterek ilgili yapılandırma ile ilgili başvuruların en geç 30 Haziran 2017 tarihine kadar yapılması gerektiğini bildirdi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Muğla Vergi Dairesi Başkanı Hüseyin Bayar ve Milas Vergi Dairesi Müdürü Fırat Altan'ın yaptıkları ziyaret nedeniyle duydukları memnuniyeti ifade ederek "Yapılandırma, bazı vergi borçları veya cezaları olan üyelerimize büyük avantajlar sağlıyor. Bu nedenle biz de üyelerimize sık sık hatırlatmalarda bulunuyoruz. Dileriz, ilgili tüm üyelerimiz bu fırsattan yararlanarak bazı vergi borçlarını veya cezalarını yapılandırmadan yararlanarak ödeyebilsinler ve cezalardan kurtulsunlar" dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500