Advert
Advert
Advert

TEBRİKLER MİNİ MİNİKLER!..

TEBRİKLER MİNİ MİNİKLER!..
Bu içerik 1096 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü, Amasya da yapılan Mini Minikler Türkiye Hentbol Şampiyonası’nda ilçemizi ve ilimizi temsil eden ve erkekler grubunda Türkiye ikincisi olan hentbol takımının elde ettiği başarıyla ilgili olarak bir açıklama yaparak, başarılı sporcuları ve antrenörlerini kutladı.

Haziran ayı içinde Amasya’ya giden Milas Mini Minikler Kız ve Erkek Hentbol Takımı, Amasya da 30’a yakın il takımı arasında, erkekler kategorisinde Türkiye ikinciliğini kazanırken, kızlar da kategorilerinde başarıyla mücadele etti.

Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy Mini Minikler Amasya hentbol turnuvasıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, Milas ekibinin elde ettiği başarının oldukça önemli olduğunu söyledi ve başarıda emeği geçen herkesi kutladığını belirtti.

Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü’nün yaptığı açıklama şöyle:

“Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nde açılan hentbol kurslarına katılan ve Milas Belediyespor Kulübü lisansıyla Amasya’da düzenlenen Mini Minikler Türkiye Şampiyonası’na katılan ilçemiz Erkek Hentbol Takımı Türkiye 2.’si olma başarısını gösterdi. Aynı turnuvaya katılan kız hentbol takımımız ise başarılı maçlar oynamasına karşın finale kalamayarak elendi. Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü olarak elde edilen başarıdan dolayı Hentbol Antrenörü Tuğçe Handan Demirel’i, Hentbol Antrenörü Yeter Sezer’i, takım sporcularımızı ve emeği geçen herkesi tebrik ederiz.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500