Advert
Advert
Advert

ÜRETİCİLER İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU…

ÜRETİCİLER İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU…
Bu içerik 2182 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Anadolu Bank Milas Şubesi tarafından ilçemizde iftar yemeği düzenlendi…

Milas Arasta Park’ta Anadolu Bank Milas Şubesi tarafından düzenlenen iftar yemeğine Genel Müdür Yardımcısı Sayın İlhan Küçükahmetler, Tarım Bankacılığı Grup Müdürü Atilla Yiğit, Milas Şubesi Müdürü Uğur Bolkent, Tarım Bankacılığı Milas Şubesi Portföy Yöneticileri M. Taylan Arslan, Yavuz Esmen, Orhan Kösem ve kalabalık vatandaş topluluğu katıldı.

Anadolu Bank Genel Müdür Yardımcısı İlhan Küçükahmetler iftarın ardından bankalarının yaptığı çalışmalar hakkında bilgi vererek; “Türk tarım sektöründeki üreticilerin her zaman yanında olan Anadolubank, üreticileri kar merkezi olarak değil, uzun ve sağlıklı ilişkilerin kurulabilmesi amacıyla kar ortaklığı unsuru olarak görmektedir.  Anadolubank, sadece kredi alışverişi değil, üreticinin dert ve sorunlarını bilerek çözüm önerileri üretmek, üretici ile ortak kararlar almak, üreticiye doğru çözümler sunmak amacıyla sık sık üreticiyle bir araya gelmektedir.

Anadolubank bu doğrultudaki son etkinliğini Milaslı üreticilerle gerçekleştirdi. Etkinlikte üreticinin sorunlarını dinledi ve yeni bakış açısıyla üreticinin muhasebesi ve nakit akışına göre yeni finansal modeller sundu. Sadece ürününe göre değil, ödeme günlerine göre değişik alternatifler ile finansal ürünler paylaştı.

Anadolubank ürünleriyle farklılık yaratmaya devam etmektedir. Hasat Vadeli Tarım Kart, 2-3 ve/veya 5 Yıl Vadeli Tarımsal İşletme Kredisi, Süt Hayvancılığı, Besi Sığır Alım, Küçükbaş Hayvancılık, Arıcılık, Konut, Taşıt, İş Yeri Alımı, Traktör, Ekipman, Sera Yapım, Tarla Alım, Meyve Tesis, Meyve Fidanı Üretim gibi birçok tarımsal üretim, ihtiyaca yönelik krediler ve birçok yenilikler sunarak üreticileri finansal anlamda rahatlatmayı amaçlamaktadır.

Besi ve süt hayvancılığı, örtü altı tarımı gibi alanlarda gelişimin artması sebebiyle, bu yatırımlar için üreticileri destekleyen Anadolubank, üreticiye uygun vade ve koşullarda finansman desteği de sağlamaktadır.

Anadolubank, Tarım Pazarlama kadrosunu Ziraat Mühendisi mezunlarından oluşturmakta, Tarım Bankacılığını teknik ve finansal anlamda doğru yorumlayan deneyimli bir ekip ile çalışmaktadır. Üreticileri daha iyi tanımak amacıyla uzman kadrosuyla birlikte üretici ziyaretlerini her yıl arttırmakta ve onlarla bir araya gelmektedir. 'Hasadınız Bereketli Kredi Vadeniz Uzun Olsun'' sloganıyla birlikte üreticilerin yanında olmaktadır” dedi.

Anadolu Bank Milas Şubesi Müdürü Uğur Bolkent ise; “İftarda üreticilerimizle buluşmaktan mutluyuz. Tüm Müslüman Aleminin Ramazan ayını ve şimdiden Ramazan Bayramını kutluyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500