Advert
Advert
Advert

MEHTERAN EŞLİĞİNDE İFTAR YEMEĞİ…

MEHTERAN EŞLİĞİNDE İFTAR YEMEĞİ…
Bu içerik 2492 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milas İlçe Teşkilatı, içinde bulunduğumuz Ramazan ayı nedeniyle, geçmiş yıllarda olduğu gibi bu senede bir iftar yemeği verdi…

Milas Kapalı Pazar yerinde verilen iftar yemeğine; MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, il yöneticileri, Muğla’daki tüm ilçe başkanları, Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hayrettin Gönül, AKP Milas İlçe Başkanı Levent Akyer, çok sayıda mahalle muhtarı, partinin eski ve yeni yöneticileri ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.

Yapılan dua ile başlayan iftar yemeğinde, MHP Milas İlçe Başkanı Sinan Yılmaz katılımcılara teşekkür ederken, başta alandaki yurttaşlar olmak üzere tüm Milas halkının Ramazan ayını kutladı. Başkan Yılmaz; “Başta ilçemiz olmak üzere tüm İslam Alemi’nin de yaklaşan Ramazan Bayramı’nı şimdiden tebrik ediyor, Bayramın; ülkemize ve milletimize sağlık-mutluluk-huzur ve refah getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Başkan Yılmaz’ın yaptığı konuşmanın ardından İzmir İncirliova Mehteran Takımı bir gösteri sunarken, alandaki birçok yurttaş mehteran takımının fotoğrafını çekmek, sunulan gösteriyi video kaydına almak ve mehteran takımı üyeleriyle fotoğraf çektirmek için adeta yarıştılar.

İlgililer, hazırlanan iftar yemeğinin bin kişilik olduğunu, bu sayıya göre masa-sandalye düzeni kurulduğunu ancak katılımcı sayısının beklenenden fazla olması nedeniyle oturacak yer ve yemek konusunda sıkıntı yaşandığını ileri sürdüler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500