Advert
Advert
Advert

ESKİ İŞYERİ ÇÖPLÜK OLDU…

ESKİ İŞYERİ ÇÖPLÜK OLDU…
Bu içerik 4955 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemiz Hacıilyas Mahallesi Hekim Sokak’ta yer alan terk edilmiş işyeri adeta çöplüğe dönüştü… Çöplüğü andıran işyerinin karşısındaki otoparka gelen vatandaş, gördüğü manzara karşısında şaşkınlığını ifade ederken görüntünün, Milas’a yakışmadığına vurgu yapıyor…

Adata çöp toplama merkezini andıran görüntüyü yetkililerden kimse görmüyor mu? sorusu akıllara gelirken, sözü edilen işyerinin karşısındaki otopark’a gelen vatandaşlar kimi zaman gördüğü manzara karşısında şaşkınlığını gizleyemiyor, kimi zamanda alaycı ifadelerle durumu değerlendiriyor.

Zabıta ve temizlik işleri ekiplerinin her gün birkaç defa geçtiği bu sokakta, durumu görmezlikten gelmelerine kimse bir anlam veremezken, her gün belediye hoparlörlerinden “Işıklar kenti, Tarihin başkenti” olarak anons yapılan ilçemize hiç mi hiç yakışmayan bu görüntü için yetkililerin harekete geçmesini bekliyor, bu ve buna benzer konunun bir an önce çözüme kavuşmasını kamuoyu adına talep ediyoruz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Arif Acar     2017-06-15 Eğitimsiz ve ahlaktan uzak bir milletiz. Bankların çevresi ve sahillerde aynı durumda; çöpümüzü çöp kovasına atamayacak kadar tembel bir toplumuz.