Advert
Advert
Advert

DEMİRÖREN’DEN MUĞLASPOR’A DESTEK SÖZÜ…

DEMİRÖREN’DEN MUĞLASPOR’A DESTEK SÖZÜ…
Bu içerik 1857 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Olağan Genel Kurulu için Ankara’da bulunan Muğlaspor Kulübü Başkanı Haluk Beyimoğlu, Federasyon Başkanı Yıldırım Demirören ile bir araya geldi... Geçtiğimiz hafta içinde Kulüpler Birliği yöneticileri ile birlikte Başkan Demirören ile görüşen Muğlaspor Kulüp Başkanı Beyimoğlu, Federasyon Başkanından destek sözü aldı…

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demrören’den Muğlaspor’a destek sözü. Futbol Federasyonu’nun Olağan Genel Kurulu İçin Ankara’da bulunan Muğlaspor Kulübü Başkanı ve Kulüpler Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Beyimoğlu, Federasyon Başkanı Yıldırım Demirören ile bir araya geldi.

Türkiye Kulüpler Birliği üyeleri ile birlikte Başkan Demirören ile bir araya gelen Muğlaspor Başkanı Haluk Beyimoğlu, başkandan destek sözü aldı. Başkan Demirören’e Muğlaspor’daki son gelişmeler hakkında bilgi veren Başkan Beyimoğlu, ekonomik kaynakların arttırılması yönünde görüşlerini ifade etti.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sırasında konuşan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Muğlaspor’un Türk futboluna armağan ettiği yıldızlar nedeniyle tüm Türkiye’de tanınan ve sevilen bir kulüp olduğunu söyledi.  Başkan Demirören, kurumsal bir şekilde yönetilen Muğlaspor’un örnek alınması gereken bir kulüp olduğunu ifade ederek, federasyon olarak yeşil beyazlı kulübe destek vereceklerini dile getirdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500